Drukuj

Rozkład jazdy - ŁÓDŹ - DŁUTÓW - BEŁCHATÓW od 09.12.2018

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : ŁÓDŹ - PABIANICE -BEŁCHATÓW.

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw.

 

UWAGA!!!  -  Wszystkie kursy wykonywane przez PKS BEŁCHATÓW z Łodzi w kierunku: BEŁCHATOWA, RADOMSKA, ZELOWA, RUŚCA odjeżdżają z ul.BANDURSKIEGO (obok dworca PKP Łódź Kaliska).
Autobusy nie wjeżdżają na dworzec PKS Łódź Kaliska.

 

 

WAŻNY OD 09.12.2018 r.

 
Trasa linii: SqDF D E Sq GdG Ca D Nn E Sq d D av Dn  X  J an 7ed an
ŁÓDŹ BANDURSKIEGO   6:55 7:04 8:00 9:05 11:20 12:24 13:05 14:09 14:35 15:14 16:00 16:24 17:10 17.30 18:26 19:50 20:35 22:10
ŁÓDŹ MICKIEWICZA-SZP.WAM   6:58 7:07 8:03 9:08 11:22 12:27 13:08 14:12 14:38 15:17 16:03 16:27 17:13 17.32 18:28 19:53 20:37 22:12
ŁÓDŹ POLITECHN-RADWAŃSKA   7:00 7:09 8:05 9:10 11:24 12:29 13:10 14:14 14:40 15:20 16:05 16:29 17:15 17.34 18:30 19:55 20:39 22:14
ŁÓDŹ POLITECHN/RONDO   7:04 7:13 8:09 9:14 11:28 12:33 13:14 14:18 14:44 15:24 16:09 16:33 17:19 17.37 18:33 19:59 20:43 22:18
KSAWERÓW ŁÓDZKA-NOWOTKI   7:13 7:22 8:18 9:23 11:37 12:42 13:23 14:27 14:53 15:33 16:18 16:42 17:28 17.46 18:42 20:08 20:52 22:27
PABIANICE PARTYZ/KONST -PH   7:18 7:26 8:22 9:27 11:42 12:46 13:28 14:32 14:58 15:37 16:22 16:46 17:32 17.51 18:47 20:13 20:57 22:32
PABIANICE ZAMKOWA/KOŚCIUSZKI   7:21 7:29 8:25 9:30 11:45 12:49 13:31 14:35 15:01 15:40 16:25 16:49 17:35 17.54 18:50 20:16 21:00 22:35
PABIANICE KILIŃSKIEGO   7:23 7:31 8:27 9:32 11:47 12:51 13:33 14:37 15:03 15:42 16:27 16:51 17:37 17.56 18:52 20:18 21:02 22:37
BYCHLEW SZKOŁA   7:26 7:34 8:30 9:35 11:50 12:54 13:36 14:40 15:06 15:45 16:30 16:54 17:40 17.59 18:55 20:21 21:05 22:40
BYCHLEW   7:28 7:36 X X 11:52 X 13:38 14:42 15:08 X X 16:56 X 18.01 18:57 20:23 21:07 22:42
JADWININ   7:30 7:38 8:33 9:38 11:54 12:57 13:40 14:44 15:10 15:48 16:33 16:58 17:43 18.03 18:59 20:25 21:09 22:44
PAWLIKOWICE   7:32 7:39 8:34 9:39 11:56 12:58 13:41 14:46 15:12 15:49 16:34 16:59 17:44 18.05 19:01 20:27 21:11 22:46
HUTA DŁUTOWSKA   7:35 7:42 8:37 9:42 11:59 13:01 13:44 14:49 15:15 15:52 16:37 17:02 17:47 18.08 19:04 20:30 21:14 22:49
HUTA DŁUTOWSKA/KOLONIA   7:36 7:43 8:38 9:43 12:00 13:02 13:45 14:50 15:16 15:53 16:38 17:03 17:48 18.09 19:05 20:31 21:15 22:50
BUDY DŁUTOWSKIE   7:38 7:46 8:40 9:45 12:02 13:04 13:47 14:53 15:19 15:55 16:40 17:05 17:50 18.11 19:07 20:34 21:17 22:52
DŁUTÓW   7:40 7:48 8:42 9:47 12:04 13:06 13:49 14:55 15:21 15:57 16:42 17:07 17:52 18.13 19:09 20:36 21:19 22:54
ŚWIERCZYNA   7:43 7:51 8:45 9:50 12:08 13:09 13:52 14:58 15:24 16:00 16:45 17:10 17:55 18.16 19:12 20:39 21:22 22:57
PODSTOŁA 7:23 7:45 7:53 8:47 9:52 12:10 13:11 13:54 15:00 15:26 16:02 16:47 17:12 17:57 18.18 19:14 20:41 21:24 22:59
WADLEW 7:25 7:47 7:55 8:49 9:54 12:12 13:13 13:56 15:02 15:28 16:04 16:49 17:14 17:59 18.20 19:16 20:43 21:26 23:01
CZARNY LAS 7:26 7:49 7:57 8:51 9:56 12:14 13:15 13:58 15:04 15:30 16:06 16:51 17:16 18:01 18.22 19:18 20:45 21:28 23:03
RAWICZ 7:28 7:50 7:58 8:52 9:57 12:15 13:16 13:59 15:05 15:31 16:07 16:52 17:17 18:02 18.23 19:19 20:47 21:29 23:04
GRĘBOSZÓW 7:29 7:51 7:59 8:53 9:58 12:16 13:17 14:00 15:06 15:32 16:08 16:53 17:18 18:03 18.24 19:20 20:48 21:30 23:05
DRUŻBICE 7:31 7:53 8:01 8:55 10:00 12:18 13:19 14:02 15:08 15:34 16:10 16:55 17:20 18:05 18.26 19:22 20:50 21:32 23:07
KAZIMIERZÓW 7:33 7:55 8:03 8:57 10:02 12:20 13:21 14:04 15:10 15:36 16:12 16:57 17:22 18:07 18.28 19:24 20:52 21:34 23:09
KATARZYNKA 7:35 7:56 8:04 8:58 10:03 12:21 13:22 14:05 15:11 15:37 16:13 16:58 17:23 18:08 18.29 19:25 20:53 21:35 23:10
KĄCIK  7:36 7:58 8:06 9:00 10:05 12:23 13:24 14:07 15:13 15:39 16:15 17:00 17:25 18:10 18.31 19:27 20:55 21:37 23:12
RASY 7:38 7:59 8:07 9:01 10:06 12:24 13:25 14:08 15:14 15:40 16:16 17:01 17:26 18:11 18.32 19:28 20:56 21:38 23:13
KAŁDUNY 7:39 8:01 8:09 9:03 10:08 12:26 13:27 14:10 15:16 15:42 16:18 17:03 17:28 18:13 18.34 19:30 20:58 21:40 23:15
ZAWADY 7:41 8:03 8:11 9:05 10:10 12:28 13:29 14:12 15:18 15:44 16:20 17:05 17:30 18:15 18.36 19:32 21:00 21:42 23:17
BTÓW PABIANIC/CEGIEL/MOD 7:45 x 8:14 X 10:12 12:30 13:31 14:14 15:21 15:47 16:22 17:07 17:32 18:17 18.39 19:35 21:03 21:45 23:20
B-TÓW PABIANIC/RON/PGKM x x 8:16 X 10:14 12:32 13:33 14:16 15:23 15:49 16:24 17:09 17:34 18:19 18.41 19:37 21:05 21:47 23:22
B-TÓW CZAPLINIECKA 92 x 8:09 X 9:11 X X X X X X X X X X X X X X X
B-TÓW SIENKIEWICZA BZPB 7:51 8:12 8:18 9:14 10:15 12:34 13:34 14:18 15:25 15:51 16:25 17:10 17:36 18:20 18.43 19:39 21:07 21:49 23:24
B-TÓW PIŁSUDSKIEGO/U.SK. 7:52 8:13 8:19 9:15 10:16 12:35 13:35 14:19 15:26 15:52 16:26 17:11 17:37 18:21 18.44 19:40 21:08 21:50 23:25
B-TÓW KWIATOWA 7:53 8:14 8:20 9:16 10:17 12:36 13:36 14:20 15:27 15:53 16:27 17:12 17:38 18:22 18.45 19:41 21:09 21:51 23:26
B-TÓW 9 MAJA 7:55 8:16 8:22 9:18 10:19 12:38 13:38 14:22 15:29 15:55 16:29 17:14 17:40 18:24 18.47 19:43 21:11 21:53 23:28
B-TÓW WOJ.POL./RONDO 7:56 8:17 8:23 9:19 10:20 12:39 13:39 14:23 15:30 15:56 16:30 17:15 17:41 18:25 18.48 19:44 21:12 21:54 23:29
B-TÓW WOJ.POL./RYNEK 7:58 8:18 8:24 9:20 10:21 12:40 13:40 14:24 15:31 15:57 16:31 17:16 17:42 18:26 18.49 19:45 21:13 21:55 23:30
B-TÓW WOJ.POL./BLOK201 x 8:19 8:25 9:21 10:22 12:41 13:41 14:25 15:32 15:58 16:32 17:17 17:43 18:27 18.50 19:46 21:14 21:56 23:31
B-TÓW WOJ.POL./WIADUKT x 8:20 8:26 9:22 10:24 12:42 13:43 14:27 15:33 15:59 16:34 17:19 17:44 18:29 18.51 19:47 21:15 21:57 23:32
B-TÓW PRZEMYSŁOWA 8:00 8:21 X 9:23 10:25 12:43 13;44 14:28 15:34 16:00 16:35 17:20 X 18:30 18.52 19:48 21:16 21:58 23:33
B-TÓWRYNEK GROCHOLSKI x x 8:29 X X X X X X X X X 17:47 X   X X X X
ŁĘKAWA x x 8:40 X X X X X X X X X 17:57 X   X X X X
KAMIEŃSK PL. WOLNOŚCI x x 8:53 X X X X X X X X X 18:10 X   X X X X
GOMUNICE x x 9:00 X X X X X X X X X 18:16 X   X X X  
RADOMSKO Dw.PKS x x 9:20 X X X X X X X X X 18:35 X   X X X X

 

7 - KURSUJE W NIEDZIELĘ

X - NIE ZATRZYMUJE SIĘ

C - KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE i ŚWIĘTA

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU OPRÓCZ ŚWIĄT

J - KURSUJE W NIEDZIELE - OPRÓCZ ŚWIĄT OD 1.X DO 30.VI

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

a - NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY i BOŻEGO NARODZENIA

X - KURSUJE W SOBOTY I NIEDZIELE OPRÓCZ ŚWIĄT

d - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25 i 26.XII.

e - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

n - NIE KURSUJE W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 24 i 31 GRUDNIA

v - Nie kursuje 24 i 31 XII oraz w Wielką Sobotę na odcinku Bełchaów Rynek Grocholski - Radomsko

N - Kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz Świąt

q - NIE KURSUJE 2.V. I W PIĄTEK PO BOŻYM CIELE

E - Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI