Drukuj

Oferta reklamowa

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, przedsiębiorstw oraz osób chcących zareklamować swoją działalność w naszym regionie sporządziło ofertę reklamową dotyczącą wynajmu powierzchni reklamowych na autobusach oraz stronie internetowej www.pks.belchatow.pl 
 

REKLAMA NA AUTOBUSACH

ORIENTACYJNE CENY NETTO ZA 1 MIESIĄC EKSPOZYCJI REKLAMY NA 1 AUTOBUSIE
od 500 zł

PrzedsiębiorstwoKomunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. udostępnia reklamodawcom powierzchnię reklamową na autobusach oferując możliwość ekspozycji reklamy na tyle, boku lub całym autobusie. Reklama z łatwością dociera do potencjalnych odbiorców z racji tego, iż każdy autobus wykonuje szereg zadań przeozowych a tym samym krąży po całym powiecie i województwie a niejednokrotnie także po całej Polsce.

Opłata za ekspozycję reklamy nie uwzględnia kosztu jej wykonania. Wykonanie reklamy obejmuje jej nałożenie na autobus i usunięcie z równoczesnym przywróceniem powłoki lakierniczej do stanu poprzedniego. Projekt reklamy, wybór technologii wykonania reklamy oraz jej realizacja leży w zakresie zleceniodawcy. 
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. oferuje również wynajem powierzchni w autobusach pod ekspozycję plakatów reklamowych w różnych formatach.

CENY NETTO ZA 1 MIESIĄC EKSPOZYCJI PLAKATU REKLAMOWEGO W ZALEŻNOŚCI OD FORMATU
20,00 zł – 100,00 zł


REKLAMA NA STRONIE INTERNETOWEJ

www.pks.belchatow.pl

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie sp. z o.o. proponuje również zainteresowanym firmom zamieszczenie reklamy na stronie internetowej Spółki. Nasza strona jest codziennie odwiedzana przez setki podróżnych, którzy tym samym stają się potencjalnymi odbiorcami reklam i komunikatów reklamowych.

Wszystkie ceny podlegają negocjacji. Do podanych cen należy doliczyć VAT.

Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty można uzyskać pod nr telefonu: 44 633-37-08, lub drogą mailową: sekretariat@pks.belchatow.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2

Hosting, serwis strony - © TITTLE.pl