Drukuj

BEŁCHATÓW - Huta - PIOTRKÓW TRYB.

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : BEŁCHATÓW - HUTA - PIOTRKÓW TRYB.

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych (np. Częstochowa - Lublin przez Piotrków Tryb.), jedynie  trasę docelową.

 
WAŻNY OD 25.06.2017 r. 
Trasa linii :

BEŁCHATÓW PIOTRKÓW

Dm Sq DR Cb Dg Can
B-TÓW PRZEMYSŁOWA 4.45 5.45 X 9.25 14.45 16.10
B-TÓW BUDRYKA/PĘTLA 4.50 5.50 X 9.30 14.50 16.15
B-TÓW BUDRYKA/MIOCEŃSKA 4.51 5.51 6.35 9.31 14.51 16.16
B-TÓW STASZICA/RONDO 4.52 5.52 X 9.32 14.52 16.17
B-TÓW DOLNOŚL.II/BP 4.54 5.54 6.38 9.34 14.55 16.19
B-TÓW WOJ.POLSKIEGO 82 A 4.55 5.55 6.40 9.36 14.57 16.21
B-TÓW WOJ.POL./RYNEK 4.56 5.56 6.42 9.37 14.58 16.22
B-TÓW CZAPLINIECKA 5 X X X 9.39 15.00 16.24
B-TÓW CZAPLINIECKA 85 A X X X 9.41 15.02 16.26
B-TÓW SZPITAL X X 6.22 9.42 15.04 16.27
B-TÓW CZAPLINIECKA 92 X X 6.23 9.43 15.06 16.28
B-TÓW CZAPLINIECKA 26 X X X 9.45 15.08 16.30
B-TÓW 9 MAJA/BOCZNA 4.58 5.58 6.44 9.47 15.10 16.32
B-TÓW 1 MAJA II 4.59 5.59 6.45 9.48 15.11 16.33
B-TÓW KWIATOWA I 5.00 6.00 6.46 9.49 15.12 16.34
B-TÓW PIŁSUDSKIEGO/U.SK. 5.01 6.01 6.47 9.50 15.13 16.35
B-TÓW PIŁSUDS./NOWA 5.04 6.04 6.50 9.53 15.16 16.38
DOBRZELÓW 5.06 6.06 6.52 9.55 15.18 16.40
HELENÓW 5.08 6.08 6.55 9.57 15.20 16.42
WIELOPOLE NŻ 5.11 6.11 6.58 10.00 15.23 16.45
HUTA 5.13 6.13 7.00 10.02 15.25 16.47
MZURKI 5.16 6.16 7.03 10.05 15.28 16.50
WOŹNIKI 5.19 6.19 7.05 10.07 15.30 16.52
GOMULIN 5.22 6.22 7.08 10.10 15.33 16.55
DĄBRÓWKA 5.24 6.24 7.10 10.12 15.35 16.57
ROKSZYCE II 5.26 6.26 7.12 10.14 15.37 16.59
P-KÓW SIKOR/CENTRUM HANDL. 5.30 6.30 7.17 10.18 15.41 17.03
P-KÓW SIKORSK./KOSTROMSKA 5.31 6.31 7.18 10.19 15.42 17.04
P-KÓW ARMII KRAJ./PIŁSUDSK. 5.33 6.33 7.20 10.21 15.44 17.06
P-KÓW ARMII KRAJ./SZKOLNA 5.35 6.35 7.22 10.22 15.46 17.07
P-KÓW W.POL./SKWER RAWITY 5.38 6.38 7.23 10.23 15.48 17.08
PIOTRKÓW Dw.PKS/P.O.W. 5.40 6.40 7.25 10.25 15.50 17.10
PIOTRKÓW AL. 3 MAJA/KOPERNIKA X X 7.28 X X  
PIOTRKÓW ROOSEVELTA/SZPITAL X X 7.30 X X  

 

X - NIE ZATRZYMUJE SIĘ

7 - KURSUJE NIEDZIELE 

C - KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE i ŚWIĘTA

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU, OPRÓCZ ŚWIĄT

I - KURSUJE W DRUGI DZIEŃ WIELKANOCY

R - KURSUJE DO UL. ROOSEVELTA W PIOTRKOWIE TRYB.

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

a - NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25.XII.

b - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY i 25.XII.

d - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY I DRUGI DNI ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25 i 26.XII.

e - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

g - NIE KURSUJE 24.XII.

m -  NIE KURSUJE 24 i 31.XII.

n NIE KURSUJE  W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 24.XII., i 31.XII.

q - NIE KURSUJE 2. V I W PIĄTEK PO BOŻYM CIELE

 


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI