Drukuj

BEŁCHATÓW - Huta - PIOTRKÓW TRYB.

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : BEŁCHATÓW - HUTA - PIOTRKÓW TRYB.

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych (np. Częstochowa - Lublin przez Piotrków Tryb.), jedynie  trasę docelową.

 
WAŻNY OD 01.10.2017 r. 

 

Trasa linii :

BEŁCHATÓW PIOTRKÓW

Dm DR
B-TÓW PRZEMYSŁOWA 4.45 X
B-TÓW BUDRYKA/PĘTLA 4.50 X
B-TÓW BUDRYKA/MIOCEŃSKA 4.51 6.43
B-TÓW STASZICA/RONDO 4.52 X
B-TÓW DOLNOŚL.II/BP 4.54 6.38
B-TÓW WOJ.POLSKIEGO 82 A 4.55 6.46
B-TÓW WOJ.POL./RYNEK 4.56 6.47
B-TÓW SZPITAL X 6.22
B-TÓW CZAPLINIECKA 92 X 6.23
B-TÓW 9 MAJA/BOCZNA 4.58 6.44
B-TÓW 1 MAJA II 4.59 6.45
B-TÓW KWIATOWA I 5.00 6.46
B-TÓW PIŁSUDSKIEGO/U.SK. 5.01 6.47
B-TÓW PIŁSUDS./NOWA 5.04 6.50
DOBRZELÓW 5.06 6.52
HELENÓW 5.08 6.55
WIELOPOLE NŻ 5.11 6.58
HUTA 5.13 7.00
MZURKI 5.16 7.03
WOŹNIKI 5.19 7.05
GOMULIN 5.22 7.08
DĄBRÓWKA 5.24 7.10
ROKSZYCE II 5.26 7.12
P-KÓW SIKOR/CENTRUM HANDL. 5.30 7.17
P-KÓW SIKORSK./KOSTROMSKA 5.31 7.18
P-KÓW ARMII KRAJ./PIŁSUDSK. 5.33 7.20
P-KÓW ARMII KRAJ./SZKOLNA 5.35 7.22
P-KÓW W.POL./SKWER RAWITY 5.38 7.23
PIOTRKÓW Dw.PKS/P.O.W. 5.40 7.25
PIOTRKÓW AL. 3 MAJA/KOPERNIKA X 7.28
PIOTRKÓW ROOSEVELTA/SZPITAL X 7.30

 

X - NIE ZATRZYMUJE SIĘ

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU, OPRÓCZ ŚWIĄT

R - KURSUJE DO UL. ROOSEVELTA W PIOTRKOWIE TRYB.

m -  NIE KURSUJE 24 i 31.XII.

 

 


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI