Drukuj

Zelów-Podwody-Bełchatów

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : ZELÓW - PODWODY - BEŁCHATÓW

 

WAŻNY OD 01.01.2022 r. 

ZELÓW – BEŁCHATÓW

przez PODWODY

D

D

DX

Sq

D

Sq

D

DX

D

D

Sq

DX

D

DXn

MAURYCÓW IV/III

 

 

 

6:06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOBKI SKLEP

 

 

 

6:11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODLESIE

 

 

 

6:19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WALEWICE V/II

 

 

 

6:27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYGIEŁZÓW

 

 

 

6:34

 

 

 

 

 

11:48

 

 

 

 

POŻDŻENICE I/II

 

 

 

6:46

 

 

 

 

 

12:00

 

 

 

 

ZELÓW MICKIEWICZA

 

 

 

6:47

 

 

 

 

 

12:02

 

 

 

 

ZELÓW PŁOCKA/ZAJEZDN.

4:56

5:55

6:11

6:48

6:56

7:45

8:11

8:51

10:15

12:04

13:05

14:05

16:06

18:06

ZELÓW ZACHODNIA

4:59

5:58

<

<

6:59

<

8:14

8:54

<

<

13:08

14:08

<

18:09

ZELÓW KOŚCIUSZKI 51

5.02

6:01

6:12

6:50

7.02

7:46

8:16

8:56

10:16

12:06

13:11

14:11

16:07

18:12

ZELÓW PL. DĄBR./ RYN.

5.03

6.02

6:13

6:53

7.05

7:47

8.20

9.00

10:17

12:09

13:14

14:14

16:08

18:13

ZELÓW DZIELNA

<

<

6:14

<

<

7:48

<

<

10:18

<

<

<

16:09

<

BUJNY KSIĘŻE I/II

<

<

6:18

<

<

7:52

<

<

10:22

<

<

<

16:13

<

BUJNY KSIĘŻE III/IV

<

<

6:19

<

<

7:53

<

<

10:23

<

<

<

16:14

<

BUJNY SZLACHECKIE

<

<

6:20

<

<

7:54

<

<

10:24

<

<

<

16:15

<

ZELÓW PIOTRKOWSKA17

5.04

6.03

<

6:55

7.07

<

8.22

9.02

<

12:11

13:16

14.16

<

18:14

ZELÓW PIOTRKOWSK/CPN

5.06

6.05

<

6:57

7.09

<

8.24

9.04

<

12:13

13:18

14.18

<

18:16

ŁOBUDZICE 8/11

5.07

6.06

<

6:57

7.10

<

8.25

9.05

<

12:14

13:19

14.19

<

18:17

ŁOBUDZICE II

5.09

6:08

6:24

7:00

7.12

7:58

8.27

9.07

10:28

12:16

13:21

14.21

16:19

18:19

ŁOBUDZICE nż

5.11

6.10

6:26

7:02

7.14

8:00

8.29

9.09

10:30

12:18

13:23

14.23

16:21

18:21

WYGODA

5.13

6.12

6:28

7:04

7.16

8:02

8.31

9.11

10:32

12:20

13:25

14.25

16:23

18:23

PODWODY

5.15

6.14

6:30

7:06

7.18

8:05

8.33

9.13

10:34

12:22

13:27

14.27

16:25

18:25

WYGWIZDÓW

5.17

6.16

6:32

7:08

7.20

8:07

8.35

9.15

10:36

12:24

13:29

14.29

16:27

18:27

ADAMÓW

5:19

6:18

6:34

7:10

7:22

8:09

8:37

9:17

10:38

12:26

13:31

14:31

16:29

18:29

WOLA MIKORSKA 30

5.20

6.19

6:35

7:11

7.23

8:10

8.38

9.18

10:39

12:27

13:32

14.32

16:30

18:30

WOLA MIKORSKA OSP

5.21

6.20

6:36

7:12

7.24

8:11

8.39

9.19

10:40

12:28

13:33

14.33

16:31

18:31

B-TÓW CZAPLINIECKA 146

5.24

6.23

6:39

7:15

7.27

8:14

8.42

9.22

10:43

12:31

13:36

14.36

16:34

18:34

B-TÓW CZAPLINIECKA 136

5.25

6.24

6:40

7:16

7.28

8:15

8.43

9.23

10:44

12:32

13:37

14.37

16:35

18:35

B-TÓW SZPITAL

5.26

6.25

6:41

7:17

7.29

8:16

8.44

9.24

10:45

12:33

13:38

14.38

16:36

18:36

B-TÓW CZAPLINI./ZSP

5.27

6.26

6:42

7:18

7.30

8:17

8.45

9.25

10:46

12:34

13:39

14.39

16:37

18:37

B-TÓW WŁÓKNIARZY/CPN

5.29

6.28

6:44

7::20

7.32

8:19

8.47

9.27

10:48

12:36

13:41

14.41

16:39

18:39

B-TÓW SIENKIEW. BZPB

5.30

6.29

6:45

7:22

7.34

8:21

8.48

9.29

10:49

12:37

13:42

14.43

16:40

18:40

B-TÓW PIŁSUD../U.SKAR.

5.31

6.30

6:46

7:24

7.35

8:22

8.49

9.30

10:50

12:38

13:43

14.44

16:41

18:41

B-TÓW KWIATOWA II

5.32

6.31

6:47

7:25

7.36

8:23

8.50

9.31

10:51

12:39

13:44

14.45

16:42

18:42

B-TÓW 1 MAJA

5.33

6.32

6:48

7:26

7.37

8:24

8.52

9.32

10:52

12:40

13:45

14.46

16:43

18:43

B-TÓW ROT. PILECKIEGO

5.34

6.33

6:49

7:27

7.38

8:25

8.53

9.33

10:53

12:41

13:46

14.47

16:44

18:44

B-TÓW WOJ.POL. 11/RON.

5.35

6.34

6:50

7:29

7.40

8:26

8.55

9.35

10:54

12:42

13:47

14.49

16:45

18:45

B-TÓW WOJ.POL./RYNEK

5.36

6.35

6:51

7:31

7.41

8:27

8.56

9.36

10:55

12:43

13:48

14.50

16:46

18:46

B-TÓW WOJ.POL./BL 201

5.37

6.37

6:52

7:32

7.42

8:29

8.57

9.37

10:57

12:45

13:50

14.52

16:47

18:47

B – TÓW PRZEMYSŁOWA 2

5.40

6.39

6:55

7:35

7.45

8:31

9.00

9.40

10:59

12:47

13:52

14.54

16:50

18:50

 

 

OZNACZENIA:

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

S - Kursuje w dni nauki szkolnej

X - Kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt

n - Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII.

e -  Nie kursuje w okresie wakacji letnich

q - nie kursuje 2 maja i w piątek po Bożym Ciele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2

Hosting, serwis strony - © TITTLE.pl