Drukuj

Zelów-Podwody-Bełchatów

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : ZELÓW - PODWODY - BEŁCHATÓW.

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych (np. Łask - Bełchatów przez Zelów), jedynie trasę docelową.

 

WAŻNY od 26.06.2016 r. 

 

ZELÓW – BEŁCHATÓW

przez PODWODY          

D

D

DX

S

D

S

D

DX

D

E

S

DX

S

D

DX

bn

ŁÓDŹ - BANDURSKIEGO

 

19:10

PABIANICE – DW. PKP

19:44

ZELÓW PŁOCKA/ZAJEZDN.

5.00

5.55

6:15

6:45

7.00

7:40

8.15

8.55

10:15

11:50

13:00

14.10

15:00

16.10

18:10

ZELÓW KOŚCIUSZKI 88

6:48

11:53

20:33

ZELÓW KOŚCIUSZKI 51

5.02

5:57

6:17

6:50

7.02

7:42

8.17

8.57

10:17

11:55

13:02

14.12

15:02

16:12

18:12

20:35

ZELÓW PL. DĄBR./ RYN.

5.03

6.00

6:18

6:53

7.05

7:43

8.20

9.00

10:18

11:58

13:03

14.15

15:05

16:13

18:13

20:36

ZELÓW PIOTRKOWSKA17

5.04

6.01

6:19

6:55

7.07

7:44

8.22

9.02

10:19

12:00

13:04

14.17

15:07

16:14

18:14

20:37

ZELÓW PIOTRKOWSK/CPN

5.06

6.03

6:21

6:57

7.09

7:46

8.24

9.04

10:21

12:02

13:06

14.19

15:09

16:16

18:16

20:39

ŁOBUDZICE 8/11

5.07

6.05

6:22

6:57

7.10

7:47

8.25

9.05

10:22

12:03

13:07

14.20

15:10

16:17

18:17

20:40

ŁOBUDZICE II

5.09

6:24

7:00

7.12

7:49

8.27

9.07

10:24

12:05

13:09

14.22

15:12

16:19

18:19

20:42

ŁOBUDZICE nż

5.11

6.07

6:26

7:02

7.14

7:51

8.29

9.09

10:26

12:07

13:11

14.24

15:14

16:21

18:21

20:44

WYGODA

5.13

6.09

6:28

7:04

7.16

7:53

8.31

9.11

10:28

12:09

13:13

14.26

15:16

16:23

18:23

20:46

PODWODY

5.15

6.11

6:30

7:06

7.18

7:55

8.33

9.13

10:30

12:11

13:15

14.28

15:18

16:25

18:25

20:48

WYGWIZDÓW

5.17

6:32

7:08

7.20

7:57

8.35

9.15

10:32

12:13

13:17

14.30

15:20

16:27

18:27

20:50

ADAMÓW

5:19

6:34

6:34

7:10

7:22

7:59

8:37

9:17

10:34

12:15

13:19

14:32

15:22

16:29

18:29

20:52

WOLA MIKORSKA 30

5.20

6.15

6:35

7:11

7.23

8:00

8.38

9.18

10:35

12:16

13:20

14.33

15:23

16:30

18:30

20:53

WOLA MIKORSKA OSP

5.21

6.17

6:36

7:12

7.24

8:01

8.39

9.19

10:36

12:17

13:21

14.34

15:24

16:31

18:31

20:55

B-TÓW CZAPLINIECKA 146

5.24

6.20

6:39

7:15

7.27

8:04

8.42

9.22

10:39

12:20

13:24

14.37

15:27

16:34

18:34

20:58

B-TÓW CZAPLINIECKA 136

5.25

6.21

6:40

7:16

7.28

8:05

8.43

9.23

10:40

12:21

13:25

14.38

15:28

16:35

18:35

20:59

B-TÓW  SZPITAL

5.26

6.22

6:41

7:17

7.29

8:06

8.44

9.24

10:41

12:22

13:26

14.39

15:29

16:36

18:36

21:00

B-TÓW CZAPLINI./ZSP

5.27

6.23

6:42

7:18

7.30

8:07

8.45

9.25

10:42

12:23

13:27

14.40

15:30

16:37

18:37

21:01

B-TÓW WŁÓKNIARZY/CPN

5.29

6.26

6:44

7::20

7.32

8:09

8.47

9.27

10:44

12:25

13:29

14.42

15:32

16:39

18:39

21:04

B-TÓW SIENKIEW. BZPB

5.30

6.29

6:45

7:22

7.34

8:10

8.48

9.29

10:45

12:27

13:30

14.44

15:34

16:40

18:40

B-TÓW PIŁSUD../U.SKAR.

5.31

6.30

6:46

7:24

7.35

8:11

8.49

9.30

10:46

12:29

13:32

14.45

15:35

16:41

18:41

21:06

B-TÓW KWIATOWA II

5.32

6.31

6:47

7:25

7.36

8:12

8.50

9.31

10:47

12:30

13:32

14.46

15:36

16:42

18:42

21:07

B-TÓW 1 MAJA

5.33

6.32

6:48

7:26

7.37

8:13

8.52

9.32

10:48

12:31

13:33

14.47

15:37

16:43

18:43

21:08

B-TÓW 9 MAJA

5.34

6.34

6:49

7:27

7.38

8:14

8.53

9.33

10:49

12:32

13:34

14.48

15:38

16:44

18:44

21:09

B-TÓW WOJ.POL. 11/RON.

5.35

6.35

6:50

7:29

7.40

8:15

8.55

9.35

10:50

12:34

13:35

14.50

15:40

16:45

18:45

21:10

B-TÓW WOJ.POL./RYNEK

5.36

6.37

6:51

7:31

7.41

8:16

8.56

9.36

10:51

12:36

13:36

14.50

15:41

16:46

18:46

21:11

B-TÓW WOJ.POL./BL 201

5.37

6:52

7:32

7.42

8:17

8.57

9.37

10:52

12:37

13:37:

14.52

15:2

16:47

18:47

21:12

B-TÓW DOLNOŚL.II/ BP

5.38

6.40

6:53

7:33

7.43

8:18

8.58

9.38

10:53

12:38

13:38

14.53

15:43

16:48

18:48

21:13

B – TÓW PRZEMYSŁOWA 2

5.40

6:55

7:35

7.45

8:20

9.00

9.40

10:55

12:40

13:40

14.55

15:45

16:50

18:50

21:15

HUTA

 

7.05 

 

GOMULIN

7.13

 

PIOTRKÓW TRYB. D.A./P.O.W.

7.30

 

P IOTRKÓW TRYB. /ROOSEVELTA/SZPITAL

7.35

 

 

OZNACZENIA:

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

S - Kursuje w dni nauki szkolnej

X - Kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt

- Nie kursuje 1.I., w pierwszy dzień Św. Wielkanocy

     i w dniu 25.XII.

n - Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII.

< - Nie zatrzymuje się 

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI