Drukuj

Bełchatów-Podwody-Zelów

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII: BEŁCHATÓW - PODWODY -ZELÓW

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych (np. Bełchatów - Łask przez Zelów), jedynie trasę docelową.

 

WAŻNY OD 26.06.2016

BEŁCHATÓW – ZELÓW

przez PODWODY

D

X

S

D*

D

D

E

S

DX

D

S

DX

D

D

S

DX

B-TÓW PRZEMYSŁOWA 2

6:50

6:55

7:35

8:00

9:10

10:10

11:10

12:15

13:15

14:05

14:40

15:00

16:00

17:00

18:00

18:50

B-TÓW DOLNOŚL.II/ BP

6:52

6:57

7:37

8:02

9:12

10:12

11:12

12:17

13:17

14:07

14:42

15:02

16:02

17:02

18:02

18:52

B-TÓW WOJ.POL. 82A

6:53

6:58

7:38

8:04

9:14

10:14

11:14

12:19

13:19

14:09

14:44

15:04

16:04

17:04

18:04

18:53

B-TÓW WOJ.POL./RYNEK

6:54

6:59

7:39

8:05

9:15

10:15

11:15

12:20

13:20

14:11

14:46

15:06

16:06

17:06

18:06

18:54

B-TÓW 9 MAJA

6:56

7:01

7:41

8:07

9:17

10:17

11:17

12:22

13:22

14:13

14:48

15:08

16:08

17:08

18:08

18:56

B-TÓW 1 MAJA

6:57

7:02

7:42

8:08

9:19

10:19

11:19

12:24

13:24

14:15

14:50

15:10

16:10

17:10

18:10

18:57

B-TÓW KWIATOWA

6:58

7:03

7:43

8:09

9:20

10:20

11:20

12:25

13:25

14:16

14:51

15:11

16:11

17:11

18:11

18:58

B-TÓW PIŁSUDSK./U.SK.

6:59

7:04

7:44

8:10

9:21

10:21

11:21

12:26

13:26

14:17

14:52

15:12

16:12

17:12

18:12

18:59

B-TÓW SIENK. BZPB

7:00

7:05

7:45

9:22

10:22

11:22

12:27

13:27

14:19

14:54

15:14

16:14

17:14

18:14

19:00

B-TÓW WŁÓKNIA./CPN

7:01

7:06

7:46

8:12

9:24

10:24

11:24

12:29

13:29

14:21

14:56

15:16

16:16

17:16

18:16

19:01

B-TÓW CZAPLINIEC. 85A

7:03  

7:08  

7:48  

8:14

9:26

10:26

11:26

12:31

13:31

14:23

14:58

15:18

16:18

17:18

18:18

19:03

B-TÓW SZPITAL

7:05

7:10

7:49

8:15

9:27

10:27

11:27

12:32

13:32

14:25

15:00

15:20

16:19

17:19

18:19

19:05

B-TÓW CZAPL./OGRÓDK

7:07

7:12

7:50

8:16

9:28

10:28

11:28

12:33

13:33

14:27

15:02

15:22

16:20

17:20

18:20

19:07

B-TÓW CZAPL../SKR

7:08

7:13

7:51

8:17

9:29

10:29

11:29

12:34

13:34

14:28

15:03

15:23

16:21

17:21

18:21

19:08

WOLA MIKORSKA 1A

7:11

7:16

7:54

8:20

9:32

10:32

11:32

12:37

13:37

14:31

15:06

15:26

16:24

17:24

18:24

19:11

WOLA MIKORSKA 30B

7.13

7:18

7:56

8:22

9:34

10:34

11:34

12:39

13:39

14:33

15:08

15:28

16:26

17:26

18:26

19:13

ADAMÓW

7:14

7:19

7:57

8:23

9:35

10:35

11:35

12:40

13:40

14:34

15:09

15:29

16:27

17:27

18:27

19:14

WYGWIZDÓW

7:16

7:21

7:59

8:25

9:37

10:37

11:37

12:42

13:42

14:36

15:11

15:31

16:29

17:29

18:29

19:16

PODWODY (484/27)

7:18

7:23

8:00

8:27

9:39

10:39

11:39

12:44

13:44

14:38

15:13

15:33

16:31

17:31

18:31

19:18

WYGODA (484/25)

7:20

7:25

8:02

8:29

9:41

10:41

11:41

12:46

13:46

14:40

15:15

15:35

16:33

17:33

18:33

19:20

ŁOBUDZICE Nż

7:22

7:27

8:04

8:31

9:43

10:43

11:43

12:48

13:48

14:42

15:17

15:37

16:35

17:35

18:35

19:22

ŁOBUDZICE II

7:24

7:29

8:06

8:33

9:45

10:45

11:45

12:50

13:50

14:44

15:19

15:39

16::37

17:37

18:37

19:24

ŁOBUDZICE 8

7:26

7:31

8:08

8:35

9:47

10:47

11:47

12:52

13::52

14:46

15:20

15:41

16:39

17:39

18:39

19:26

ZLÓW PIOTRKOW.66BE      

7:27

7:32

8:09

8:36

9:48

10:48

11:48

12:53

13:53

14:48

15:22

15;43

16:40

17:40

18:40

19:27

ZELÓW PIOTRKOW. 12

7:29

7:34

8:11

8:38

9:50

10:50

11:50

12:55

13:55

14:50

15:24

15:45

16:42

17:42

18:42

19:29

ZELÓW DĄBRO./RYNEK

7:31

7:36

8:12

8:39

9:52

10:52

11:52

12:57

13:57

14:52

15:26

15:47

16:43

17:43

18:43

19:31

ZELÓW KOŚCIUSZKI 50

7:33

7:38

8:13

8:40

9:53

10:53

11:53

12:58

13:58

14:54

15:28

15:49

16:44

17:44

18:44

19:33

ZELÓW KOŚCIUSZKI 81

8:41

14:56

15:51

ZELÓW PŁOCKA/ZAJEZD.

7:35

7:40

8:15

9:55

10:55

11:55

13:00

14:00

15:00

15:30

15:55

16:45

17:45

18:45

19:35

PABIANICE

 

 

 

9:33

 

ŁÓDŹ

 

9:52

 

OZNACZENIA:

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

S - Kursuje w dni nauki szkolnej

E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

* - Kurs Bełchatów – Zelów – Łask – Łódź

< - Nie zatrzymuje się

X – kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI