Drukuj

Bełchatów-Podwody-Zelów

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII: BEŁCHATÓW - PODWODY -ZELÓW

 

WAŻNY OD 01.01.2022

BEŁCHATÓW– ZELÓW

przez PODWODY

DX

Sq

D

D

D

Sq

DX

D

Sq

DX

D

D

D

DXn

B-TÓW PRZEMYSŁOWA 2

6:55

08:00

9:10

10:17

11:10

12:20

13:15

14:15

14:40

15:00

15:50

16:30

17:15

18:55

B-TÓW WOJ.POL. 82A

6:58

08:03

9:14

10:19

11:14

12:24

13:19

14:19

14:44

15:04

15:54

16:34

17:19

18:58

B-TÓW WOJ.POL./RYNEK

6:59

08:04

9:15

10:20

11:15

12:25

13:20

14:20

14:46

15:05

15:55

16:35

17:20

18:59

B-TÓW ROT. PILECKIEGO

7:01

08:06

9:17

10:22

11:17

12:27

13:22

14:22

14:48

15:07

15:57

16:37

17:22

19:01

B-TÓW 1 MAJA

7:02

08:07

9:19

10:24

11:19

12:29

13:24

14:24

14:50

15:09

15:59

16:39

17:24

19:02

B-TÓW KWIATOWA

7:03

08:08

9:20

10:25

11:20

12:30

13:25

14:25

14:51

15:10

16:00

16:40

17:25

19:03

B-TÓW PIŁSUDSK./U.SK.

7:04

08:09

9:21

10:26

11:21

12:31

13:26

14:26

14:52

15:11

16:01

16:41

17:26

19:04

B-TÓW SIENK. BZPB

7:05

08:10

9:22

10:27

11:22

12:32

13:27

14:27

14:54

15:12

16:02

16:42

17:27

19:05

B-TÓW WŁÓKNIA./CPN

7:06

08:11

9:24

10:29

11:24

12:34

13:29

14:29

14:56

15:14

16:04

16:44

17:29

19:06

B-TÓW CZAPLINIEC. 85A

7:08

08:13

9:26

10:31

11:26

12:36

13:31

14:31

14:58

15:16

16:06

16:46

17:31

19:08

B-TÓW SZPITAL

7:10

08:14

9:27

10:32

11:27

12:37

13:32

14:32

15:00

15:17

16:07

16:47

17:32

19:10

B-TÓW CZAPL./OGRÓDK

7:12

08:15

9:28

10:33

11:28

12:38

13:33

14:33

15:02

15:18

16:08

16:48

17:33

19:12

B-TÓW CZAPL../SKR

7:13

08:16

9:29

10:34

11:29

12:39

13:34

14:34

15:03

15:19

16:09

16:49

17:34

19:13

WOLA MIKORSKA 1A

7:16

08:19

9:32

10:37

11:32

12:42

13:37

14:37

15:06

15:22

16:12

16:52

17:37

19:16

WOLA MIKORSKA 30B

7:18

08:21

9:34

10:39

11:34

12:44

13:39

14:39

15:08

15:24

16:14

16:54

17:39

19:18

ADAMÓW

7:19

08:22

9:35

10:40

11:35

12:45

13:40

14:40

15:09

15:25

16:15

16:55

17:40

19:19

WYGWIZDÓW

7:21

08:24

9:37

10:42

11:37

12:47

13:42

14:42

15:11

15:27

16:17

16:57

17:42

19:21

PODWODY (484/27)

7:23

08:25

9:39

10:44

11:39

12:49

13:44

14:44

15:13

15:29

16:19

16:59

17:44

19:23

WYGODA (484/25)

7:25

08:27

9:41

10:46

11:41

12:51

13:46

14:46

15:15

15:31

16:21

17:01

17:46

19:25

ŁOBUDZICE Nż

7:27

08:29

9:43

10:48

11:43

12:53

13:48

14:48

15:17

15:33

16:23

17:03

17:48

19:27

ŁOBUDZICE II

7:29

08:31

9:45

10:50

11:45

12:55

13:50

14:50

15:19

15:35

16:25

17:05

17:50

19:29

ŁOBUDZICE 8

7:31

<

9:47

10:52

<

12:57

13:52

14:52

15:20

<

16:27

<

17:52

19:31

ZELÓW PIOTRKOW.66B

7:32

<

9:48

10:53

<

12:58

13:53

14:53

15:22

<

16:28

<

17:53

19:32

ZELÓW PIOTRKOW. 12

7:34

<

9:50

10:55

<

13:00

13:55

14:55

15:24

<

16:30

<

17:55

19:34

BUJNY SZLACHECKIE

<

08:35

<

<

11:49

<

<

<

<

15:39

<

17:09

<

<

BUJNY KSIĘŻE III/IV

<

08:36

<

<

11:50

<

<

<

<

15:40

<

17:10

<

<

BUJNY KSIĘŻE I/II

<

08:38

<

<

11:52

<

<

<

<

15:42

<

17:12

<

<

ZELÓW DZIELNA

<

08:42

<

<

11:56

<

<

<

<

15:46

<

17:16

<

<

ZELÓW DĄBRO./RYNEK

7:36

08:43

9:52

10:57

11:57

13:02

13:57

14:57

15:26

15:47

16:32

17:17

17:57

19:36

ZELÓW KOŚCIUSZKI 50

7:38

08:44

9:53

10:58

11:58

13:03

13:58

14:58

15:28

15:48

16:33

17:18

17:58

19:38

ZELÓW ZACHODNIA

7:41

<

9:56

<

<

13:06

14:01

15:01

<

<

16:36

<

18:01

19:41

ZELÓW PŁOCKA/ZAJEZD.

7:44

8:45

9:59

11:00

11:59

13:09

14:04

15:04

15:30

15:49

16:39

17:19

18:04

19:40

ZELÓW MICKIEWICZA

 

 

 

11:02

 

 

 

 

15:31

 

 

 

 

 

POŻDŻENICE I/II

 

 

 

11:04

 

 

 

 

15:32

 

 

 

 

 

WYGIEŁZÓW

 

 

 

11:15

 

 

 

 

15:43

 

 

 

 

 

WALEWICE V/II

 

 

 

 

 

 

 

 

15:50

 

 

 

 

 

PODLESIE

 

 

 

 

 

 

 

 

15:58

 

 

 

 

 

SOBKI SKLEP

 

 

 

 

 

 

 

 

16:07

 

 

 

 

 

MAURYCÓW IV/III

 

 

 

 

 

 

 

 

16:12

 

 

 

 

 

 

OZNACZENIA:

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

S - Kursuje w dni nauki szkolnej

X – kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt

n - Nie kursuje w Wielką Sobotę, 24 i 31.XII.

e - Nie kursuje w okresie ferii letnich

q - nie kursuje 2 maja i w piątek po Bożym Ciele

 

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2

Hosting, serwis strony - © TITTLE.pl