Drukuj

BEŁCHATÓW - Bogdanów - PIOTRKÓW TRYB.

Rozkład tabelowy

 

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII :

TAM - kierunek: Bełchatów - Bogdanów- Piotrków Tryb. (należy czytać od góry tablicy do dołu)

POW - kierunek: Piotrków Tryb. - Bogdanów - Bełchatów (należy czytać od dołu tablicy ku górze)

 

WAŻNY OD 01.01.2022 r.

 

BEŁCHATÓW – PIOTRKÓW TRYB.

PRZEZ: BOGDANÓW

TAM

Dn

TAM

S

TAM

Dn

 

POW

Dn

POW

Dn

POW

S

B-TÓW PRZEMYSŁOWA 2

09:45

14:10

15:55

 

07:55

13:45

15:48

B-TÓW WOJ. POL. WIADUKT

09:47

14:12

15:57

 

07:53

13:43

15:47

B-TÓW WOJ. POL. BLOK 201

09:49

14:14

15:59

 

<

<

<

B-TÓW WOJ. POL. RYNEK

09:50

14:15

16:00

 

07:51

13:41

15:45

B-TÓW WOJ. POL. RONDO

<

<

<

 

07:50

13:40

15:44

B-TÓW CZAPLINIECKA 5

09:53

14:18

16:03

 

07:48

13:38

15:42

B-TÓW CZAPLINIECKA/ZSP

09:55

14:20

16:05

 

07:45

13:35

15:39

B-TÓW SZPITAL

09:57

14:22

16:07

 

07:43

13:33

15:37

B-TÓW CZAPLINIECKA/ZSP

09:59

14:24

16:09

 

<

<

<

B-TÓW AL. WŁÓKNIARZY

10:02

14:27

16:12

 

07:38

13:28

15:33

B-TÓW SIENKIEWICZA

10:04

14:29

16:14

 

07:37

13:27

15:32

B-TÓW PIŁSUDSKIEGO/ U.SK.

10:06

14:31

16:16

 

07:35

13:25

15:31

B-TÓW PL. WOLNOŚCI

10:08

14:33

16:18

 

07:34

13:24

15:30

B-TÓW CZYŻEWSKIEGO/SZKOŁA

10:09

14:34

16:19

 

07:33

13:23

15:29

B-TÓW CZYŻEWSKIEGO III

10:10

14:35

16:20

 

07:32

13:22

15:28

B-TÓW CZYŻEWSKIEO VII

10:12

14:37

16:22

 

07:30

13:20

15:26

B-TÓW CZYŻEWSKIEGO IX

10:13

14:38

16:23

 

07:28

13:18

15:25

DOBIECIN

10:18

14:43

16:28

 

07:24

13:14

15:21

POSTĘKALICE

10:20

14:45

16:30

 

07:22

13:12

15:19

KOLONIA BOGDANÓW

10:25

14:50

16:35

 

07:16

13:06

15:13

BOGDANÓW NR 3

10:27

14:52

16:37

 

07:14

13:04

15:11

BOGDANÓW LAS

10:29

14:54

16:39

 

07:12

13:02

15:09

KACPRÓW

10:32

14:57

16:42

 

07:09

12:59

15:07

WOLA KRZYSZTOPORSKA/ WESOŁA

10:33

14:58

16:43

 

07:08

12:58

15:05

WOLA KRZYSZTOPORSKA/KOŚCIÓŁ

10:34

14:59

16:44

 

07:07

12:57

15:04

WOLA KRZYSZTOPORSKA UG

10:35

15:00

16:45

 

07:05

12:55

15:03

WOLA KRZYSZTOPORSKA/ZAKŁAD

10:36

 

16:46

 

07:04

12:54

 

SIOMKI

10:39

 

16:49

 

07:01

12:51

 

GĄSKI

10:41

 

16:51

 

06:59

12:49

 

BUJNY NR 73

10:43

 

16:53

 

06:57

12:47

 

BUJNY/TECHNIKUM

10:45

 

16:55

 

06:55

12:45

 

P-KÓW TRYB./ GRANICZNA

10:47

 

16:57

 

06:53

12:43

 

P-KÓW TRYB./ŻELAZNA-ROOSEVELTA

10:50

 

17:00

 

06:50

12:40

 

P-KÓW TRYB/ ARMII KRAJOWEJ-OS. GÓRNA

10:53

 

17:03

 

06:47

12:37

 

P-KÓW TRYB./ARMII KRAJOWEJ-PIŁSUDSKIEGO

10:54

 

17:04

 

<

<

 

P-KÓW TRYB./ARMII KRAJOWEJ-SZKOLNA

10:56

 

17:06

 

06:44

12:34

 

P-KÓW TRYB./WOJ. POL.-SKWER

10:58

 

17:08

 

<

<

 

P-KÓW TRYB./ARMII KRAJOWEJ-POLNA

<

 

<

 

06:42

12:32

 

P-KÓW TRYB. DWORZEC

11:00

 

17:10

 

06:40

12:30

 


D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OPRÓCZ ŚWIĄT

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

n - NIE KURSUJE W WIELKĄ SOBOTĘ ORAZ 24 I 31.XII

 

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2

Hosting, serwis strony - © TITTLE.pl