Drukuj

Rozkład jazdy- BEŁCHATÓW - Dłutów - ŁÓDŹ od 09.12.2018 r.

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : BEŁCHATÓW - PABIANICE -ŁÓDŹ

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw.

 

UWAGA!!!  -  Przystankiem docelowym dla wszystkich kursów wykonywanych przez PKS BEŁCHATÓW na trasie: Bełchatów - Łódź jest przystanek na  ul.BANDURSKIEGO (obok dworca PKP Łodź Kaliska).
Autobusy nie wjeżdżają na dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska.

 

 

WAŻNY OD 09.12.2018 r.

Trasa linii:
BEŁCHATÓW-ŁÓDŹ
D E d Sq DDd a Nn E d D a Sq Nn an J 7ed an
RADOMSKO Dw. PKP/PKS/REYMONTA  X X X X   X X 10:20 X X X X X X X X 19:28
GOMUNICE X X X X   X X 10:39 X X X X X X X X 19:47
KAMIEŃSK PLAC WOLNOŚCI X X X X   X X 10:47 X X X X X X X X 19:54
ŁĘKAWA X X X X   X X 11:00 X X X X X X X X 20:07
B-TÓW RYNEK GROCHOLSKI X X X X   X X 11:11 X X X X X X X X 20:18
B-TÓW PRZEMYSŁOWA        4:45 5:35 6:30 6:45 8.00 9:06 9:48 X 12:40 13:33 14:15 15:04 16:00 17:04 17:49 19:00 X
B-TÓW WOJ.POL.WIADUKT 4:46 5:36 6:31 6:46 8.01 9:07 9:49 11:14 12:41 13:34 14:16 15:05 16:01 17:05 17:50 19:01 20:21
B-TÓW WOJ. POL. BLOK 201 4:47 5:38 633 6:48 8.03 9:09 9:51 11:15 12:43 13:36 14:18 15:07 16:03 17:07 17:52 19:03 20:23
B-TÓW WOJ.POL./RYNEK 4:48 5:39 6:35 6:50 8.04 9:11 9:53 11:16 12:45 13:38 14:19 15:09 16:05 17:09 17:54 19:05 20:25
B-TÓW 9 MAJA 4:50 5:41 6:37 6:52 8.06 9:13 9:55 11:18 12:47 13:40 14:21 15:11 16:07 17:11 17;56 19:07 20:27
B-TÓW KWIATOWA 4:51 5:42 6:39 6:54 8.07 9:15 9:57 11:20 12:49 13:42 14:23 15:13 16:09 17:13 17:57 19:08 20:29
B-TÓW PIŁSUDSKIEGO/U.SK. 4:52 5:43 6:40 6:55 8.08 9:16 9:58 11:21 12:50 13:43 14:24 15:14 16:10 17:14 17:58 19:09 20:30
B-TÓW SIENKIEWICZA  4:53 5:44 6:41 6:56 8.09 9:17 9:59 11:22 12:51 13:44 14:25 15:15 16:11 17:15 17:59 19:10 20:31
B-TÓW PABIANICKA/RON/PGKM 4:54 5:45 6:42 6:57 8.10 9:18 10.00 11:23 12:52 13:45 14:26 15:16 16:12 17:16 18:00 19:11 20:32
B-TÓW PABIANICKA/CEGIEL/MOD 4:56 5:47 6:44 6:59 8.12 9:20 10:02 11:25 12:54 13:47 14:28 15:18 16:14 17:18 18:02 19:13 20:34
ZAWADY 4:58 5:49 6:46 7:01 8.14 9:22 10:04 11:27 12:56 13:49 14:30 15:20 16:16 17:20 18:04 19:15 20:36
KAŁDUNY 5:00 5:51 6:48 7:03 8.16 9:24 10:06 11:29 12:58 13:51 14:32 15:22 16:18 17:22 18:06 19:17 20:38
RASY 5:02 5:53 6:50

7:05

8.18 9:26 10:08 11:31 13:00 13:53 14:34 15:24 16:20 17:24 18:08 19:19 20:40
KĄCIK

5:03

5:54 6:51 7:06 8.19 9:27 10:09 11:32 13:01 13:54 14:35 15:25 16:21 17:25 18:09 19:20 20:41
KATARZYNKA 5:05 5:56 6:53 7:08 8.21 9:29 10:11 11:34 13:03 13:56 14:37 15:27 16:23 17:27 18:11 19:22 20:43
KAZIMIERZÓW 5:06 5:57 6:54 7:09 8.22 9:30 10:12 11:35 13:04 13:57 14:38 15:28 16:24 17:28 18:12 19:23 20:44
DRUŻBICE 5:09 6:00 6:57 7:12 8.25 9:33 10:15 11:38 13:07 14:00 14:41 15:31 16:27 17:31 18:15 19:26 20:47
GRĘBOSZÓW 5:11 6:02 6:59 7:14 8.27 9:35 10:17 11:40 13:09 14:02 14:43 15:33 16:29 17:33 18:17 19:28 20:49
RAWI 5:12 6:03 7:00 7:15 8.28 9:36 10:18 11:41 13:10 14:03 14:44 15:34 16:30 17:34 18:18 19:29 20:50
CZARNY LAS 5:13 6:04 7:01 7:16 8.29 9:37 10:19 11:42 13:11 14:04 14:45 15:35 16:31 17:35 18:19 19:30 20:51
WADLEW  5:15 6:06 7:03 7:18 8.31 9:39 10:21 11:44 13:13 14:06 14:47 15:37 16:33 17:37 18:21 19:32 20:53
PODSTOŁA 5:17 6:08 7:05 7:20 8.33 9:41 10:23 11:46 13:15 14:08 14:49 15:39 16:35 17:39 18:23 19:34 20:55
ŚWIERCZYNA 5:19 6:10 7:07 7:22 8.35 9:43 10:25 11:48 13:17 14:10 14:51 15:41 16:37 17:41 18:25 19:36 20:57
DŁUTÓW 5:22 6:13 7:10 7:25 8.38 9:46 10:28 11:51 13:20 14:13 14:54 15:44 16:40 17:44 18:28 19:39 21:00
BUDY DŁUTOWSKIE 5:24 6:15 7:12 7:27 8.40 9:48 10:30 11:53 13:22 14:15 14:56 15:46 16:42 17:46 18:30 19:41 21:02
HUTA DŁUTOWSKA/KOLONIA  5:26 6:17 7:14 7:29 8.42 9:50 10:32 11:55 13:24 14:17 14:58 15:48 16:44 17:48 18:32 19:43 21:04
HUTA DŁUTOWSKA 5:27 6:18 7:15 7:30 8.43 9:51 10:33 11:56 13:25 14:18 14:59 15:49 16:45 17:49 18:33 19:44 21:05
PAWLIKOWICE 5:30 6:21 7:18 7:33 8.46 9:54 10:36 11:59 13:28 14:21 15:02 15:52 16:48 17:52 18:36 19:47 21:08
JADWININ 5:32 6:23 7:20 7:35 8.48 9:56 10:38 12:01 13:30 14:23 15:04 15:54 16:50 17:54 18:38 19:49 21:10
BYCHLEW 5:34 6:25 7:22 7:37 8.50 9:58 10:40 12:03 13:32 14:25 15:06 15:56 16:52 17:56 18:40 19:51 21:12
BYCHLEW SZKOŁA  5:36 6:27 7:24 7:39 8.52 10:00 10:42 12:05 13:34 14:27 15:08 15:58 16:54 17:58 18:42 19:53 21:14
PABIANICE KILIŃSKIEGO/STADION 5:39 6:30 7:27 7:42 8.55 10:03 10:45 12:08 13:37 14:30 15:11 16:01 16:57 18:01 18:45 19:56 21:17
PABIANICE KILIŃSKIEGO/STRAŻ 5:41 6:32 7:29 7:44 8.57 10:05 10:47 12:10 13:39 14:32 15:13 16:03 16:59 18:03 18:47 19:58 21:19
PABIANICE ŚW. JANA/ZS NR2 5:42 6:33 7:30 7:45 8.58 10:06 10:48 12:11 13:40 14:33 15:14 16:04 17:00 18:04 18:48 19:59 21:20
PABIANICE PARTYZ/KONST-PH 5:44 6:35 7:32 7:47 9.00 10:08 10:50 12:13 13:42 14:35 15:16 16:06 17:03 18:06 18:50 20:01 21:22
KSAWERÓW ŁÓDZKA/NOWOTKI 5:49 6:40 7:37 7:52 9.05 10:13 10:55 12:18 13:47 14:40 15:21 16:11 17:08 18:11 18:55 20:06 21:27
ŁÓDŹ PABIANICKA/CHOCIANÓW 5:53 6:44 7:41 7:56 9.09 10:17 10:59 X 13:51 14:44 15:25 16:15 17:12 18:15 18:59 20:10 21:31
ŁÓDŹ AL POLITECHN./RONDO 5:58 6:49 7:46 8:01 9.14 10:22 11:04 12:27 13:56 14:49 15:30 16:20 17:17 18:20 19:04 20:15 21:36
ŁÓDŹ AL POLITECHN./RADWAŃSKA 6:02 6:53 7:50 8:05 9.18 10:26 11:08 12:30 14:00 14:53 15:34 16:24 17:21 18:24 19:08 20:19 21:39
ŁÓDŹ AL ŻEROMSKIEGO-MICKIEW.

6:03

6:54 7:53 8:08 9.21 10:29 11:11 12:33 14:03 14:56 15:37 16:27 17:24 18:27 19:11 20:20 21:41
ŁÓDŹ BANDURSKIEGO 6:07 6:58 7:57 8:12 9.25 10:33 11:15 12:36 14:07 15:00 15:44 16:31 17:28 18:31 19:15 20:24 22:44

 

7 - KURSUJE W NIEDZIELE

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU OPRÓCZ ŚWIĄT

J - KURSUJE W NIEDZIELE - OPRÓCZ ŚWIĄT -  OD 1.X DO 30 VI

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

a - NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY i BOŻEGO NARODZENIA.

E - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY OPRÓCZ ŚWIĄT

d - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ DNI ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25 i 26.XII.

e - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

q - NIe Kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele

n - NIE KURSUJE W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 24 i 31 GRUDNIA

N - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI OPRÓCZ ŚWIĄT

 


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI