Drukuj

Rozkład jazdy - Janów - Bełchatów przez Bukowa - Księży Młyn

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : JANÓW - BEŁCHATÓW przez BUKOWA- KSIĘŻY MŁYN

 

Komunikacja regularna specjalna dla mieszkańców Gminy Bełchatów na podstawie aktualnych kart przejazdu

 

TAM - kierunek: Janów - Bełchatów (należy czytać od góry tablicy do dołu)

POW - kierunek: Bełchatów - Janów (należy czytać od dołu tablicy ku górze)

(Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw).

 

WAŻNY OD 02.01.2017 r.

 

LP

TAM
D

  TAM
D    
Trasa linii:
DOMIECHOWICE - BEŁCHATÓW
POW
D
   1     8:15   JANÓW 12:35
2 8:19   BUKOWA 12:31
3 8:22   BUKOWA KOLONIA 12:28
4 8:27   AUGUSTYNÓW III 12:23
5 8:28   AUGUSTYNÓW II 12:21
6 8:32   MAZURY 12:18
7 8:36   BEŁCHATÓW RYN. GROCHOLSKI 12:14
8 8:41   KSIĘŻY MŁYN 12:10
9 8:43 16:00 OLEŚNIK 12:07
10 8:47 16:06 KURNOS DRUGI  12:03
11 8:49 16:09 KURNOS PIERWSZY 12:00
12 8:52 16:12 NOWY ŚWIAT 11:57
13 8:55 16:15 LUDWIKÓW 11:54
14 9:02 16:21 BEŁCHATÓW WOJ. POLSKIEGO/RYNEL/POLO 11:46
15 9:04 16:23 BEŁCHATÓW 9 MAJA 11:45
16 9:06 16:25 BEŁCHATÓW 1 MAJA 11:44
17 9:07 16:27 BEŁCHATÓW KWIATOWA 11:43
18 9:09 16:29 BEŁCHATÓW PIŁSUDSK/U.SK. 11:42
19 9:10 16:30 BEŁCHATÓW SIENKIEWICZA BZPB 11:41
20 9:11 16:31 BEŁCHATÓW AL. WŁÓKNIARZY/CPN 11:40
21 9:14 16:34 BEŁCHATÓW CZAPLINIECKA  11:37
22 9:15 16:35 BEŁCHATÓW SZPITAL 11:35

 

D - Kursuje od poniedziałku do piąku oprócz świąt


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI