Drukuj

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : DOMIECHOWICE - BEŁCHATÓW przez WOLA MIKORSKA - ZAWADY

 

Komunikacja regularna specjalna dla mieszkańców Gminy Bełchatów na podstawie aktualnych kart przejazdu

 

TAM - kierunek: Domiechowice - Bełchatów (należy czytać od góry tablicy do dołu)

POW - kierunek: Bełchatów - Domiechowice  (należy czytać od dołu tablicy ku górze)

(Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw).

 

WAŻNY OD 02.01.2017 r.

 

LP/

TAM
D

Trasa linii:
DOMIECHOWICE - BEŁCHATÓW
POW
D
   1     8:05 DOMIECHOWICE SZKOŁA 12:35
2 8:08 EMILIN 12:31
3 8:12 ZALESNA 12:27
4 8:15 WOLA MIKORSKA  12:23
5 8:18 ŁAWY I 12:20
6 8:20 MIKORZYCE 12:17
7 8:22 APOLINÓW I 12:14
8 8:24 ANASTAZÓW I 12:10
9 8:28 JÓZWEFÓW I 12:08
10 8:32 KAŁDUNY 12:06
11 8:35 ZAWADY 12:03
12 8:38 BEŁCHATÓW PABIANICKA/MODRA/CEGIELNIANA 12:01
13 8:40 BEŁCHATÓW PABIANICKA MOST/PG KiM 11:58
14 8:44 BEŁCHATÓW 9 MAJA 11:55
15 8:47 BEŁCHATÓW CZAPLINIECKA 11:52
16 8:50 BEŁCHATÓW SZPITAL 11:50

 

D - Kursuje od poniedziałku do piąku oprócz świąt

 


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI