Drukuj

RUSIEC - SZCZERCÓW - ZELÓW - ŁÓDŹ

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : RUSIEC - SZCZERCÓW - ZELÓW- ŁÓDŹ

 

WAŻNY OD 01.09.2020 r

 

ZELÓW – ŁÓDŹ

D

RUSIEC

5:50

KRASOWA

5:53

KORABLEW

5:56

DZBANKI

5:59

SZCZERCÓW PL. św. FLORIANA

6:05

MAGDALENÓW

6:12

LUBIEC

6:14

WYPYCHÓW

6:21

KRZEŚLÓW

6:23

SOBKI

6:27

SROMUTKA

6:30

ZELÓW PL. DĄBROWSK./RYNEK

6:35

ZELÓW KOŚCIUSZKI 50/51

6:36

ZELÓW KOŚCIUSZKI 81/88

6:37

ZELÓW-HERBERTÓW

6:39

BACHORZYN

6:40

BUCZEK

6:45

WYGWIZDÓW

6:47

WOLA BUCZKOWSKA

6:49

CZESTKÓW F

6:51

CZESTKÓW A

6:53

MAURYCA

6:55

GORCZYN

6:56

GORCZYN - dawny POM

6:57

ŁASK JANA PAWŁA II-NAR/SK

6:59

ŁASK 9 MAJA-POŁUD./NIEPOD.

7:01

ŁASK WARSZAWSKA/SZP./KAST.

7:03

ŁASK ARMII LUDOWEJ/PREFAB.

7:07

ŁASK ARMII LUDOWEJ/BAZ/WP

7:09

ORPELÓW-PRZYGOŃ

7:11

DOBROŃ

7:13

DOBROŃ RDP

7:16

CHECHŁO DRUGIE

7:19

CHECHŁO PIERWSZE

7:21

PABIANICE ŁASKA/WIEJSKA

7:24

PABIANICE ZAMKOWA/KOŚCIUSZ.

7:28

PABIANICE KONSTANT/PARTYZ.

7:32

KSAWERÓW ŁÓDZKA/NOWOTKI

7:37

ŁÓDŹ PABIANICKA/CHOCIANÓW

7:42

ŁÓDŹ AL POLITECHN./RONDO L.L.

7:49

ŁÓDŹ AL POLITECHN./RADWAŃSKA

7:54

ŁÓDŹ AL ŻEROMSKIEGO-MICKIEW.

7:56

ŁÓDŹ BANDURSKIEGO

8:00

 

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 
 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI