Drukuj

Pożdżenice-Zelów-Podwody-Bełchatów

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : POŻDŻENICE - ZELÓW - PODWODY - BEŁCHATÓW.

 

WAŻNY OD 01.09.2020 r. 

ZELÓW – BEŁCHATÓW

przez PODWODY

D

D

X

De

S

D

S

D

DX

D

D

S

DX

D

DXn

MAURYCÓW

 

 

 

 

6:13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOBKI SKLEP

 

 

 

 

6:18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WALEWICE

 

 

 

 

6:27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYGIEŁZÓW

 

 

 

 

6:34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POŻDŻENICE

4:56

5:55

6:11

6:11

6:46

6:56

7:45

8:11

8:51

10:11

12:00

13:00

14:05

16:06

18:06

ZELÓW MICKIEWICZA

4:58

5:57

6:13

6:13

6:47

6:58

7:47

8:13

8:53

10:13

12:02

13:02

14:07

16:08

18:08

ZELÓW PŁOCKA/ZAJEZDN.

5.00

5.59

6:15

6:15

6:48

7.00

7:49

8.15

8.55

10:15

12:04

13:04

14:09

16.10

18:10

ZELÓW KOŚCIUSZKI 51

5.02

6:01

6:17

6:17

6:50

7.02

7:51

8.17

8.57

10:17

12:06

13:06

14.11

16:12

18:12

ZELÓW PL. DĄBR./ RYN.

5.03

6.02

6:18

6:18

6:53

7.05

7:52

8.20

9.00

10:18

12:09

13:09

14.14

16:13

18:13

ZELÓW PIOTRKOWSKA17

5.04

6.03

6:19

6:19

6:55

7.07

7:53

8.22

9.02

10:19

12:11

13:11

14.16

16:14

18:14

ZELÓW PIOTRKOWSK/CPN

5.06

6.05

6:21

6:21

6:57

7.09

7:54

8.24

9.04

10:21

12:13

13:13

14.18

16:16

18:16

ŁOBUDZICE 8/11

5.07

6.06

6:22

6:22

6:57

7.10

7:56

8.25

9.05

10:22

12:14

13:14

14.19

16:17

18:17

ŁOBUDZICE II

5.09

6:08

6:24

6:24

7:00

7.12

7:57

8.27

9.07

10:24

12:16

13:16

14.21

16:19

18:19

ŁOBUDZICE nż

5.11

6.10

6:26

6:26

7:02

7.14

7:59

8.29

9.09

10:26

12:18

13:18

14.23

16:21

18:21

WYGODA

5.13

6.12

6:28

6:28

7:04

7.16

8:01

8.31

9.11

10:28

12:20

13:20

14.25

16:23

18:23

PODWODY

5.15

6.14

6:30

6:30

7:06

7.18

8:03

8.33

9.13

10:30

12:22

13:22

14.27

16:25

18:25

WYGWIZDÓW

5.17

6.16

6:32

6:32

7:08

7.20

8:05

8.35

9.15

10:32

12:24

13:24

14.29

16:27

18:27

ADAMÓW

5:19

6:18

6:34

6:34

7:10

7:22

8:07

8:37

9:17

10:34

12:26

13:26

14:31

16:29

18:29

WOLA MIKORSKA 30

5.20

6.19

6:35

6:35

7:11

7.23

8:08

8.38

9.18

10:35

12:27

13:27

14.32

16:30

18:30

WOLA MIKORSKA OSP

5.21

6.20

6:36

6:36

7:12

7.24

8:09

8.39

9.19

10:36

12:28

13:28

14.33

16:31

18:31

B-TÓW CZAPLINIECKA 146

5.24

6.23

6:39

6:39

7:15

7.27

8:12

8.42

9.22

10:39

12:31

13:31

14.36

16:34

18:34

B-TÓW CZAPLINIECKA 136

5.25

6.24

6:40

6:40

7:16

7.28

8:13

8.43

9.23

10:40

12:32

13:32

14.37

16:35

18:35

B-TÓW  SZPITAL

5.26

6.25

6:41

6:41

7:17

7.29

8:14

8.44

9.24

10:41

12:33

13:33

14.38

16:36

18:36

B-TÓW CZAPLINI./ZSP

5.27

6.26

6:42

6:42

7:18

7.30

8:15

8.45

9.25

10:42

12:34

13:34

14.39

16:37

18:37

B-TÓW WŁÓKNIARZY/CPN

5.29

6.28

6:44

6:44

7::20

7.32

8:17

8.47

9.27

10:44

12:36

13:36

14.41

16:39

18:39

B-TÓW SIENKIEW. BZPB

5.30

6.29

6:45

6:45

7:22

7.34

8:19

8.48

9.29

10:45

12:37

13:37

14.43

16:40

18:40

B-TÓW PIŁSUD./U.SKAR.

5.31

6.30

6:46

6:46

7:24

7.35

8:20

8.49

9.30

10:46

12:38

13:38

14.44

16:41

18:41

B-TÓW KWIATOWA

5.32

6.31

6:47

6:47

7:25

7.36

8:21

8.50

9.31

10:47

12:39

13:39

14.45

16:42

18:42

B-TÓW 1 MAJA

5.33

6.32

6:48

6:48

7:26

7.37

8:22

8.52

9.32

10:48

12:40

13:40

14.46

16:43

18:43

B-TÓW 9 MAJA

5.34

6.33

6:49

6:49

7:27

7.38

8:23

8.53

9.33

10:49

12:41

13:41

14.47

16:44

18:44

B-TÓW WOJ.POL. 11/RON.

5.35

6.34

6:50

6:50

7:29

7.40

8:25

8.55

9.35

10:50

12:42

13:42

14.49

16:45

18:45

B-TÓW WOJ.POL./RYNEK

5.36

6.35

6:51

6:51

7:31

7.41

8:26

8.56

9.36

10:51

12:43

13:43

14.50

16:46

18:46

B-TÓW WOJ.POL./BL 201

5.37

6.37

6:52

6:52

7:32

7.42

8:28

8.57

9.37

10:52

12:45

13:45

14.52

16:47

18:47

B – TÓW PRZEMYSŁOWA 2

5.40

6.39

6:55

6:55

7:35

7.45

8:30

9.00

9.40

10:55

12:47

13:47

14.54

16:50

18:50

 

 

OZNACZENIA:

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

S - Kursuje w dni nauki szkolnej

X - Kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt

n - Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII.

e -  Nie kursuje w okresie wakacji letnich

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2

Hosting, serwis strony - © TITTLE.pl