Drukuj

ŁÓDŹ - ZELÓW - SZCZERCÓW - RUSIEC

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : ŁÓDŹ - ZELÓW - SZCZERCÓW - RUSIEC

 

WAŻNY OD 01.09.2020 r

 

 

ŁÓDŹ – ZELÓW -> BEŁCHATÓW - SZCZERCÓW- RUSIEC

D

ŁÓDŹ BANDURSKIEGO  

15:30

ŁÓDŹ MICKIEWICZA- SZP.WAM

15:33

ŁÓDŹ AL.  POLITECHN./RADW.

15:36

ŁÓDŹ AL POLITECHN./RONDO L.L.

15:40

KSAWERÓW ŁÓDZKA/NOWOTKI

15:51

PABIANICE KONSTANT/KONOPN.

15:56

PABIANICE ZAMKOWA/OKULICK

15:59

PABIANICE ŁASKA/Dw.PKP

16:04

CHECHŁO PIERWSZE

16:09

CHECHŁO DRUGIE

16:11

DOBROŃ RDP

16:13

DOBROŃ

16:16

ORPELÓW-PRZYGOŃ 

16:18

ŁASK ARMII LUDOWEJ/BAZ/WP

16:20

ŁASK ARMII LUDOWEJ/PREFAB.

16:22

ŁASK WARSZAWSKA/SZP./KAST.

16:26

ŁASK 9 MAJA-POŁUD./NIEPOD.

16:28

ŁASK JANA PAWŁA II-NARUTOW.

16:29

GORCZYN - dawny POM

16:34

MAURYCA

16:36

CZESTKÓW A

16:37

CZESTKÓW B

16:38

CZESTKÓW F

16:40

WOLA BUCZKOWSKA

16:42

WYGWIZDÓW

16:44

BUCZEK

16:45

BACHORZYN

16:47

ZELÓW-HERBERTÓW

16:51

ZELÓW KOŚCIUSZKI 81/88

16:53

ZELÓW KOŚCIUSZKI 50/51

16:55

ZELÓW PL. DĄBROWSK./RYNEK

16:56

MAURYCÓW

16:58

SROMUTKA 17:00
SOBKI 17:05
KRZEŚLÓW 17:07
LUBIEC 17:16
MAGDALENÓW 17:18
ZAGADKI SZCZERCÓW 17:20

SZCZERCÓW PL. św. FLORIANA

17:23

DZBANKI 17:27
KORABLEW 17:30
KRASOWA 17:33

RUSIEC

17:35

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI