Drukuj

ŁÓDŹ - Dłutów - BEŁCHATÓW

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : ŁÓDŹ - PABIANICE -BEŁCHATÓW.

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw.

 

UWAGA!!!  -  Wszystkie kursy wykonywane przez PKS BEŁCHATÓW z Łodzi w kierunku: BEŁCHATOWA, RADOMSKA, ZELOWA, RUŚCA odjeżdżają z ul.BANDURSKIEGO (obok dworca PKP Łódź Kaliska).
Autobusy nie wjeżdżają na dworzec PKS Łódź Kaliska.

 

 

WAŻNY OD 25.06.2017 r.

 
Trasa linii: d D SX Ca D X D bV d Sq D av Fn Jdg am 7eg an
ŁÓDŹ BANDURSKIEGO
6:55
7:14
8:20
11:20
12:40
13:00
13:30
14:05
14:35
15:15
16:15
16:45
18:00
19:10
19:50
20:35
22:20
ŁÓDŹ MICKIEWICZA-SZP.WAM
6:58
7:16
8:23
11:22
12:42
13:02
13:33
14:08
14:38
15:18
16:18
16:48
18:03
19:12
19:53
20:37
22:22
ŁÓDŹ POLITECHN-RADWAŃSKA
7:00
7:18
8:25
11:24
12:44
13:04
13:35
14:10
14:40
15:21
16:20
16:50
18:05
19:14
19:55
20:39
22:24
ŁÓDŹ POLITECHN/RONDO
7:04
7:22
8:29
11:28
12:48
13:08
13:39
14:14
14:44
15:25
16:24
16:54
18:09
19:18
19:59
20:43
22:28
KSAWERÓW ŁÓDZKA-NOWOTKI
7:13
7:31
8:38
11:37
12:57
13:17
13:48
X
14:53
15:34
16:33
17:03
18:18
19:27
20:08
20:52
22:37
PABIANICE PARTYZ/KONST -PH
7:18
7:36
8:43
11:42
13:02
13:22
13:53
14:27
14:58
15:39
16:38
17:08
18:23
19:32
20:13
20:57
22:42
PABIANICE ZAMKOWA/KOŚCIUSZKI
7:21
7:39
8:46
11:45
13:05
13:25
13:56
14:30
15:01
15:42
16:41
17:11
18:26
19:35
20:16
21:00
22:45
PABIANICE KILIŃSKIEGO
7:23
7:41
8:48
11:47
13:07
13:27
13:58
14:32
15:03
15:44
16:43
17:13
18:28
19:37
20:18
21:02
22:47
BYCHLEW SZKOŁA
7:26
7:44
8:51
11:50
13:10
13:30
14:01
14:35
15:06
15:47
16:46
17:16
18:31
19:40
20:21
21:05
22:50
BYCHLEW
7:28
7:46
8:53
11:52
13:12
13:32
14:03
x
15:08
15:49
16:48
17:18
18:33
19:42
20:23
21:07
22:52
JADWININ
7:30
7:48
8:55
11:54
13:14
13:34
14:05
x
15:10
15:51
16:50
17:20
18:35
19:44
20:25
21:09
22:54
PAWLIKOWICE
7:32
7:50
8:57
11:56
13:16
13:36
14:07
x
15:12
15:53
16:52
17:22
18:37
19:46
20:27
21:11
22:56
HUTA DŁUTOWSKA
7:35
7:53
9:00
11:59
13:19
13:39
14:10
14:41
15:15
15:56
16:55
17:25
18:40
19:49
20:30
21:14
22:59
HUTA DŁUTOWSKA/KOLONIA
7:36
7:54
9:01
12:00
13:20
13:40
14:11
14:42
15:16
15:57
16:56
17:26
18:41
19:50
20:31
21:15
23:00
BUDY DŁUTOWSKIE
7:39
7:56
9:04
12:02
13:22
13:42
14:14
14:44
15:19
16:00
16:59
17:29
18:44
19:52
20:34
21:17
23:02
DŁUTÓW
7:41
7:58
9:06
12:04
13:24
13:44
14:16
14:46
15:21
16:02
17:01
17:31
18:46
19:54
20:36
21:19
23:04
ŚWIERCZYNA
7:44
8:01
9:09
12:08
13:27
13:47
14:20
x
15:24
16:05
17:04
17:34
18:49
19:57
20:39
21:22
23:07
PODSTOŁA
7:46
8:03
9:11
12:10
13:29
13:49
14:22
14:51
15:26
16:07
17:06
17:36
18:51
19:59
20:41
21:24
23:09
WADLEW
7:48
8:05
9:13
12:12
13:31
13:51
14:24
14:53
15:28
16:09
17:08
17:38
18:53
20:01
20:43
21:26
23:11
CZARNY LAS
7:50
8:07
9:15
12:14
13:33
13:53
14:26
X
15:30
16:11
17:10
17:40
18:55
20:03
20:45
21:28
23:13
RAWICZ
7:51
8:08
9:16
12:15
13:34
13:54
14:28
14:56
15:31
16:13
17:11
17:41
18:57
20:04
20:47
21:29
23:14
GRĘBOSZÓW
7:52
8:09
9:17
12:16
13:35
13:55
14;29
X
15:32
16:14
17:12
17:42
18:58
20:05
20:48
21:30
23:15
DRUŻBICE
7:54
8:11
9:19
12:18
13:37
13:57
14:31
14:58
15:34
16:16
17:14
17:44
19:00
20:07
20:50
21:32
23:17
KAZIMIERZÓW 7:56 8:13 9:21 12:20 13:39 13:59 14:33 x 15:36 16:18 17:16 17:46 19:02 20:09 20:52 21:34 23:19
KATARZYNKA 7:57 8:14 9:22 12:21 13:40 14:00 14:34 x 15:37 16:19 17:17 17:47 19:03 20:10 20:53 21:35 23:20
KĄCIK  7:59 8:16 9:24 12:23 13:42 14:02 14:36 15:03 15:39 16:21 17:19 17:49 19:05 20:12 20:55 21:37 23:22
RASY 8:00 8:17 9:25 12:24 13:43 14:03 14:37 15:04 15:40 16:22 17:20 17:50 19:06 20:13 20:56 21:38 23:23
KAŁDUNY
8:02
8:19
9:27
12:26
13:45
14:05
14:39
X
15:42
16:24
17:22
17:52
19:08
20:15
20:58
21:40
23:25
ZAWADY
8:04
8:21
9:29
12:28
13:47
14:07
14:41
15:08
15:44
16:26
17:24
17:54
19:10
20:17
21:00
21:42
23:27
BTÓW PABIANIC/CEGIEL/MOD
8:06
8:23
9:31
12:30
13:49
14:09
14:43
X
15:46
16:28
17:26
17:56
19:12
20:19
21:02
21:44
23:29
B-TÓW PABIANIC/RON/PGKM
8:08
8:25
9:33
12:32
13:51
14:11
14:45
15:11
15:48
16:30
17:28
17:58
19:14
20:21
21:04
21:46
23:31
B-TÓW SIENKIEWICZA BZPB
8:09
8:26
9:34
12:33
13:52
14:12
14:47
15:12
15:49
16:32
17:29
17:59
19:16
20:22
21:06
21:47
23:32
B-TÓW PIŁSUDSKIEGO/U.SK.
8:10
8:27
9:35
12:34
13:53
14:13
14:48
X
15:50
16:33
17:30
18:00
19:17
20:23
21:07
21:48
23:33
B-TÓW KWIATOWA
8:11
8:28
9:36
12:35
13:54
14:14
14:49
15:14
15:51
16:34
17:31
18:01
19:18
20:24
21:08
21:49
23:34
B-TÓW 9 MAJA
8:13
8:30
9:38
12:37
13:56
14:16
14:51
15:16
15:53
16:36
17:33
18:03
19:20
20:26
21:10
21:51
23:36
B-TÓW WOJ.POL./RONDO
8:14
8:31
9:39
12:38
13:57
14:17
14:52
15:17
15:54
16:37
17:34
18:04
19:21
20:27
21:11
21:52
23:37
B-TÓW WOJ.POL./RYNEK
8:15
8:32
9:40
12:39
13:58
14:18
14:53
15:18
15:55
16:38
17:35
18:05
19:22
20:28
21:12
21:53
23:38
B-TÓW WOJ.POL./BLOK201
8:16
8:33
9:41
12:40
13:59
14:19
14:54
15:19
15:56
16:39
17:36
18:06
19:23
20:29
21:13
21:54
23:39
B-TÓW PRZEMYSŁOWA
X
8:35
9:43
12:42
14:01
14:21
14:56
15:21
15:58
16:41
17:38
X
19:25
20:31
21:15
21:56
23:41
BTÓW WOJ.POL./WIADUKT
8:17
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
18:07
X
X
X
X
X
B-TÓWRYNEK GROCHOLSKI
8:20
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
18:10
X
X
X
X
X
KAMIEŃSK PL. WOLNOŚCI
8:44
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
18:34
X
X
X
X
X
RADOMSKO Dw.PKS
9:10
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
19:00
X
X
X
X
X

 

7 - KURSUJE W NIEDZIELĘ

X - KURSUJE W SOBOTY I NIEDZIELE OPRÓCZ ŚWIĄT

C - KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE i ŚWIĘTA

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU, OPRÓCZ ŚWIĄT

J - KURSUJE W NIEDZIELE - NIE KURSUJE OD 1.VII.2013 r. DO 30.IX.2014 r.

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

a - NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY i BOŻEGO NARODZENIA

X - Kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt

F - Kursuje od piątku do niedzieli oprócz świąt

b - NIE KURSUJE 25.XII., 01.I., w PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY 

d - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25 i 26.XII.

e - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

m - NIE KURSUJE 24 i 31 GRUDNIA

n - NIE KURSUJE W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 24 i 31 GRUDNIA

p - NIE KURSUJE NA ODCINKU RADOMSKO - BEŁCHATÓW W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY i 26.XII.

V - KURS PRZYSPIESZONY

F - Kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz świąt

G - Kursuje w okresie wakacji od poniedziałku do piątku oprócz świąt

v - Nie kursuje 24 i 31 XII oraz w Wielką Sobotę na odcinku Bełchaów - Radomsko

g - Nie Kursuje 24.XII


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI