Drukuj

Bełchatów-Podwody-Zelów-Pożdżenice

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII: BEŁCHATÓW - PODWODY -ZELÓW - POŻDŻENICE

 

WAŻNY OD 01.09.2020

 

BEŁCHATÓW–POŻDŻENICE

przez ZELÓW

DX

S

D

De

D

S

DX

D

S

DX

D

D

S

DXn

B-TÓW PRZEMYSŁOWA 2

6:55

7:35

9:10

10:10

11:10

12:15

13:15

14:05

14:40

15:00

16:00

17:00

18:00

18:55

B-TÓW WOJ.POL. 82A

6:58

7:38

9:14

10:14

11:14

12:19

13:19

14:09

14:44

15:04

16:04

17:04

18:04

18:58

B-TÓW WOJ.POL./RYNEK

6:59

7:39

9:15

10:15

11:15

12:20

13:20

14:10

14:46

15:05

16:05

17:06

18:06

18:59

B-TÓW 9 MAJA

7:01

7:41

9:17

10:17

11:17

12:22

13:22

14:12

14:48

15:07

16:07

17:08

18:08

19:01

B-TÓW 1 MAJA

7:02

7:42

9:19

10:19

11:19

12:24

13:24

14:14

14:50

15:09

16:09

17:10

18:10

19:02

B-TÓW KWIATOWA

7:03

7:43

9:20

10:20

11:20

12:25

13:25

14:15

14:51

15:10

16:10

17:11

18:11

19:03

B-TÓW PIŁSUDSK./U.SK.

7:04

7:44

9:21

10:21

11:21

12:26

13:26

14:16

14:52

15:11

16:11

17:12

18:12

19:04

B-TÓW SIENK. BZPB

7:05

7:45

9:22

10:22

11:22

12:27

13:27

14:17

14:54

15:12

16:12

17:14

18:14

19:05

B-TÓW WŁÓKNIA./CPN

7:06

7:46

9:24

10:24

11:24

12:29

13:29

14:19

14:56

15:14

16:14

17:16

18:16

19:06

B-TÓW CZAPLINIEC. 85A

7:08

7:48

9:26

10:26

11:26

12:31

13:31

14:21

14:58

15:16

16:16

17:18

18:18

19:08

B-TÓW SZPITAL

7:10

7:49

9:27

10:27

11:27

12:32

13:32

14:22

15:00

15:17

16:17

17:19

18:19

19:10

B-TÓW CZAPL./OGRÓDK

7:12

7:50

9:28

10:28

11:28

12:33

13:33

14:23

15:02

15:18

16:18

17:20

18:20

19:12

B-TÓW CZAPL./SKR

7:13

7:51

9:29

10:29

11:29

12:34

13:34

14:24

15:03

15:19

16:19

17:21

18:21

19:13

WOLA MIKORSKA 1A

7:16

7:54

9:32

10:32

11:32

12:37

13:37

14:27

15:06

15:22

16:22

17:24

18:24

19:16

WOLA MIKORSKA 30B

7:18

7:56

9:34

10:34

11:34

12:39

13:39

14:29

15:08

15:24

16:24

17:26

18:26

19:18

ADAMÓW

7:19

7:57

9:35

10:35

11:35

12:40

13:40

14:30

15:09

15:25

16:25

17:27

18:27

19:19

WYGWIZDÓW

7:21

7:59

9:37

10:37

11:37

12:42

13:42

14:32

15:11

15:27

16:27

17:29

18:29

19:21

PODWODY

7:23

8:00

9:39

10:39

11:39

12:44

13:44

14:34

15:13

15:29

16:29

17:31

18:31

19:23

WYGODA

7:25

8:02

9:41

10:41

11:41

12:46

13:46

14:36

15:15

15:31

16:31

17:33

18:33

19:25

ŁOBUDZICE Nż

7:27

8:04

9:43

10:43

11:43

12:48

13:48

14:38

15:17

15:33

16:33

17:35

18:35

19:27

ŁOBUDZICE II

7:29

8:06

9:45

10:45

11:45

12:50

13:50

14:40

15:19

15:35

16:35

17:37

18:37

19:29

ŁOBUDZICE 8

7:31

8:08

9:47

10:47

11:47

12:52

13:52

14:42

15:20

15:37

16:37

17:39

18:39

19:31

ZELÓW PIOTRKOW.66B

7:32

8:09

9:48

10:48

11:48

12:53

13:53

14:43

15:22

15:38

16:38

17:40

18:40

19:32

ZELÓW PIOTRKOW. 12

7:34

8:11

9:50

10:50

11:50

12:55

13:55

14:45

15:24

15:40

16:40

17:42

18:42

19:34

ZELÓW DĄBRO./RYNEK

7:36

8:12

9:52

10:52

11:52

12:57

13:57

14:47

15:26

15:42

16:42

17:43

18:43

19:36

ZELÓW KOŚCIUSZKI 50

7:38

8:13

9:53

10:53

11:53

12:58

13:58

14:48

15:28

15:43

16:43

17:44

18:44

19:38

ZELÓW PŁOCKA/ZAJEZD.

7:40

8:15

9:55

10:55

11:55

13:00

14:00

14:50

15:30

15:45

16:45

17:45

18:45

19:40

ZELÓW MICKIEWICZA

7:42

8:17

9:57

10:57

11:57

13:02

14:02

14:52

15:31

15:47

16:47

17:47

18:47

19:42

POŻDŻENICE

7:44

8:19

9:59

10:59

11:59

13:04

14:04

14:54

15:32

15:49

16:49

17:49

18:49

19:44

WYGIEŁZÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

15:43

 

 

 

 

 

WALEWICE

 

 

 

 

 

 

 

 

15:50

 

 

 

 

 

SOBKI SKLEP

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00

 

 

 

 

 

MAURYCÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

16:05

 

 

 

 

 

 

OZNACZENIA:

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

S - Kursuje w dni nauki szkolnej

X – kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt

n - Nie kursuje w Wielką Sobotę, 24 i 31.XII.

e - Nie kursuje w okresie ferii letnich

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2

Hosting, serwis strony - © TITTLE.pl