Drukuj

BEŁCHATÓW - KRAKÓW - BEŁCHATÓW

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : BEŁCHATÓW - KRAKÓW - BEŁCHATÓW

 

TAM - kierunek: Bełchatów - Kraków (należy czytać od góry tablicy do dołu)

POW - kierunek: Kraków - Bełchatów (należy czytać od dołu tablicy ku górze)

(Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw).

 

 

WAŻNY OD 28.06.2015 r.

TAM
7ćP
Trasa linii:
BEŁCHATÓW-KRAKÓW-BEŁCHATÓW
POW
7ćP
15:30 BEŁCHATÓW SIENKIEWICZA 01:07
15:32 BEŁCHATÓW KWIATOWA 01:05
15:35 BEŁCHATÓW WOJSKA POLSKIEGO/RONDO X
15:36 BEŁCHATÓW WOJSKA POLSKIEGO/RYNEK 01:03
15:38 BEŁCHATÓW WOJSKA POLSKIEGO/BLOK 201 01:02
15:39 BEŁCHATÓW WOJSKA POLSKIEGO/WIADUKT 01:00
16:05 KAMIEŃSK PL. WOLNOŚCI 00:35
16:25 RADOMSKO Dw. PKP/PKS/REYMONTA 00:15
17:15 CZĘSTOCHOWA D.A. 23:25
17:20 CZĘSTOCHOWA D.A. 23:20
18:05 SIEWIERZ SKRZYŻOWANIE 22:35
18:50 OLKUSZ SKRZYŻOWANIE/PKO 21:50
19:40 KRAKÓW/R.D.A-BOSACKA 21:00

 

 

7 - KURSUJE W NIEDZIELE 

P - KURS POSPIESZNY

ć - NIE KURSUJE: 21.IV., 24.XII i 31. XII.

 


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI