Drukuj

Rozkład jazdy - Łękawa - Bełchatów przez Zawadów - Mokracz

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : ŁĘKAWA - BEŁCHATÓW przez ZAWADÓW - MOKRACZX

 

Komunikacja regularna specjalna dla mieszkańców Gminy Bełchatów na podstawie aktualnych kart przejazdu

 

TAM - kierunek: Łękawa - Bełchatów (należy czytać od góry tablicy do dołu)

POW - kierunek: Bełchatów - Łękawa (należy czytać od dołu tablicy ku górze)

(Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw).

 

WAŻNY OD 02.01.2017 r.

 

LP/

TAM
D

Trasa linii:
DOMIECHOWICE - BEŁCHATÓW
POW
D
   1     8:10 ŁĘKAWA 12:25
2 8:15 ZAWADÓW II 12:18
3 8:17 ZAWADÓW 12:16
4 8:21 WÓLKA ŁĘKAWSKA 12:12
5 8:24 BUGAJ 12:09
6 8:26 BEŁCHATÓW RYN. GROCHOLSKI 12:06
7 8:30 ZDZIESZULICE DOLNE 12:02
8 8:34 KIELCHINÓW 11:58
9 8:37 MOKRACZ 11:55
10 8:44 ZDZIESZULICE GÓRNE 11:49
11 8:50 BEŁCHATÓW WOJ. POLSKIEGO/RYNEK/POLO 11:43
12 8:52 BEŁCHATÓW 9 MAJA/BOCZNA/MOST 11:41
13 8:54 BEŁCHATÓW 1 MAJA 11:39
14 8:55 BEŁCHATÓW KWIATOWA 11:38
15 8:56 BEŁCHATÓW PIŁSUDSK/U.SK 11:37
16 8:58 BEŁCHATÓW SIENKIEWICZA BZPB 11:36
17 8:59 BEŁCHATÓW AL. WŁÓKNIARZY/CPN 11:35
18 9:03 BEŁCHATÓW CZAPLINIECKA 11:32
19 9:05 BEŁCHATÓW SZPITAL 11:30

 

D - Kursuje od poniedziałku do piąku oprócz świąt


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI