Drukuj

Rozkład jazdy- Dobrzelów - Bełchatów przez Niedyszyna - Dobiecin

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : DOBRZELÓW - BEŁCHATÓW przez Niedyszyna - Dobiecin

 

Komunikacja regularna specjalna dla mieszkańców Gminy Bełchatów na podstawie aktualnych kart przejazdu

 

TAM - kierunek: Dobrzelów - Bełchatów (należy czytać od góry tablicy do dołu)

POW - kierunek: Bełchatów - Dobrzelów  (należy czytać od dołu tablicy ku górze)

(Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw).

 

WAŻNY OD 02.01.2017 r.

 

LP/

TAM
D

Trasa linii:
DOMIECHOWICE - BEŁCHATÓW
POW
D
   1     8:15 DOBRZELÓW 12:15
2 8:21 MYSZAKI 12:10
3 8:24 NIEDYSZYNA I 12:07
4 8:26 NIEDYSZYNA II 12:05
5 8:30 NIEDYSZYNA III 12:01
6 8:37 ZWIERZCHÓW 11:54
7 8:40 POSTĘKALICE  11:50
8 8:42 DOBIECIN  11:47
9 8:49 BEŁCHATÓW PL. WOLNOŚCI 11:40
10 8:50 BEŁCHATÓW PIŁSUDSK/U.SK 11:38
11 8:52 BEŁCHATÓW SIENKIEWICZA BZPB 11:37
12 8:54 BEŁCHATÓW AL. WŁÓKNIARZY/CPN 11:35
13 8:57 BEŁCHATÓW CZAPLINIECKA 11:32
14 9:00 BEŁCHATÓW SZPITAL 11:30

 

D - Kursuje od poniedziałku do piąku oprócz świąt

 

zdj


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI