Drukuj

RUSIEC - SZCZERCÓW -> BEŁCHATÓW - ZELÓW - ŁÓDŹ

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : RUSIEC - SZCZERCÓW -> BEŁCHATÓW - ZELÓW- ŁÓDŹ

Przystanek końcowy: Rusiec lub Bełchatów

(Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw).

 

WAŻNY OD 25.06.2017 r

ZELÓW – ŁÓDŹ

Dqm

E

D

Y

Egm

Łn

BEŁCHATÓW PRZEMYSŁOWA

 

8:00

 

RUSIEC

 

5:50

 

 

15:15

KRASOWA

5:53

15:18

KORABLEW

5:56

15:21

DZBANKI

5:59

15:24

SZCZERCÓW PL. św. FLORIANA

6:05

15:27

MAGDALENÓW

6:12

15:34

LUBIEC

6:14

15:36

WYPYCHÓW

6:21

15:43

KRZEŚLÓW

6:23

15:45

SOBKI

6:27

15:47

SROMUTKA

6:30

15:52

ZELÓW PL. DĄBROWSK./RYNEK

4:55

6:35

8:39

8:39

12:20

15:57

ZELÓW KOŚCIUSZKI 50/51

4:56

6:36

8:40

8:40

12:21

15:58

ZELÓW KOŚCIUSZKI 81/88

4:57

6:37

8:41

8:41

12:22

15:59

ZELÓW-HERBERTÓW

5:00

6:39

8:45

8:45

12:25

16:01

BACHORZYN

5:04

6:40

8:48

8:48

12:26

16:05

BUCZEK

5:06

6:45

8:50

8:50

12:31

16:07

WYGWIZDÓW

5:08

6:47

8:52

8:52

12:33

16:09

WOLA BUCZKOWSKA

5:10

6:49

8:54

8:54

12:35

16:11

CZESTKÓW F

5:12

6:51

8:56

8:56

12:37

16:13

CZESTKÓW A

5:14

6:53

8:58

8:58

12:39

16:15

MAURYCA

5:16

6:55

9:00

9:00

12:41

16:17

GORCZYN

5:17

6:56

9:01

9:01

12:42

16:18

GORCZYN - dawny POM

5:18

6:57

9:02

9:02

12:43

16:19

ŁASK JANA PAWŁA II-NAR/SK

5:21

6:59

9:05

9:05

12:46

16:21

ŁASK 9 MAJA-POŁUD./NIEPOD.

5:23

7:01

9:06

9:06

12:48

16:23

ŁASK WARSZAWSKA/SZP./KAST.

5:25

7:03

9:08

9:08

12:50

16:25

ŁASK ARMII LUDOWEJ/PREFAB.

5:29

7:07

9:12

9:12

12:54

16:29

ŁASK ARMII LUDOWEJ/BAZ/WP

5:31

7:09

9:14

9:14

12:56

16:31

ORPELÓW-PRZYGOŃ

5:33

7:11

9:16

9:16

12:58

16:33

DOBROŃ

5:35

7:13

9:18

9:18

13:00

16:35

DOBROŃ RDP

5:38

7:16

9:21

9:21

13:03

16:38

CHECHŁO DRUGIE

5:40

7:19

9:23

9:23

13:05

16:40

CHECHŁO PIERWSZE

5:42

7:21

9:25

9:25

13:07

16:42

PABIANICE ŁASKA/WIEJSKA

5:45

7:24

9:28

9:28

13:10

16:45

PABIANICE ZAMKOWA/KOŚCIUSZ.

5:50

7:28

9:33

9:33

13:14

16:49

PABIANICE KONSTANT/PARTYZ.

5:53

7:32

9:36

9:36

13:18

16:53

KSAWERÓW ŁÓDZKA/NOWOTKI

5:58

7:37

9:41

9:41

13:23

16:58

ŁÓDŹ PABIANICKA/CHOCIANÓW

6:03

7:42

9:46

9:46

13:28

17:03

ŁÓDŹ AL POLITECHN./RONDO L.L.

6:09

7:49

9:52

9:52

13:34

17:10

ŁÓDŹ AL POLITECHN./RADWAŃSKA

6:14

7:54

9:55

9:55

13:39

17:14

ŁÓDŹ AL ŻEROMSKIEGO-MICKIEW.

6:16

7:56

9:57

9:57

13:41

17:16

ŁÓDŹ BANDURSKIEGO

6:20

8:00

10:00

10:00

13:45

17:20

 

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Y - Kursuje w soboty oprócz świąt

E- Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

q - nie kursuje 2 V, w piątek po Bożym Ciele 

< - nie zatrzymuje się

- Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII.

F - Kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz świąt

n - Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 XII

m -Nie kursuje 24 i 31 grudnia

Ł - Kursuje w piąki i w niedziele oprócz świąt

g - Nie kursuje 24. XII

 

 
 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI