Drukuj

ŁÓDŹ - ZELÓW -> BEŁCHATÓW - SZCZERCÓW - RUSIEC

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : ŁÓDŹ - ZELÓW -> BEŁCHATÓW - SZCZERCÓW - RUSIEC

Przystanek końcowy: Rusiec lub Bełchatów

(Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw).

 

WAŻNY OD 25.06.2017 r

 

 

ŁÓDŹ – ZELÓW -> BEŁCHATÓW - SZCZERCÓW- RUSIEC

Dqm

Ym

E

Dqm

E

Bn

ŁÓDŹ BANDURSKIEGO  

6:30

10:00

13:40

14:50

15:30

19:10

ŁÓDŹ MICKIEWICZA- SZP.WAM

6:33

10:03

13:43

14:53

15:33

19:13

ŁÓDŹ AL.  POLITECHN./RADW.

6:36

10:06

13:46

14:56

15:36

19:16

ŁÓDŹ AL POLITECHN./RONDO L.L.

6:40

10:10

13:50

15:00

15:40

19:20

KSAWERÓW ŁÓDZKA/NOWOTKI

6:51

10:21

14:01

15:11

15:51

19:31

PABIANICE KONSTANT/KONOPN.

6:56

10:26

14:06

15:16

15:56

19:36

PABIANICE ZAMKOWA/OKULICK

6:59

10:29

14:10

15:19

15:59

19:39

PABIANICE ŁASKA/Dw.PKP

7:04

10:34

14:14

15:24

16:04

19:44

CHECHŁO PIERWSZE

7:09

10:39

14:18

15:29

16:09

19:49

CHECHŁO DRUGIE

7:11

10:41

14:20

15:31

16:11

19:51

DOBROŃ RDP

7:13

10:43

14:22

15:33

16:13

19:53

DOBROŃ

7:16

10:46

14:25

15:36

16:16

19:56

ORPELÓW-PRZYGOŃ 

7:18

10:48

14:27

15:38

16:18

19:58

ŁASK ARMII LUDOWEJ/BAZ/WP

7:20

10:50

14:29

15:40

16:20

20:00

ŁASK ARMII LUDOWEJ/PREFAB.

7:22

10:52

14:31

15:42

16:22

20:02

ŁASK WARSZAWSKA/SZP./KAST.

7:26

10:56

14:35

15:46

16:26

20:06

ŁASK 9 MAJA-POŁUD./NIEPOD.

7:28

10:58

14:37

15:48

16:28

20:08

ŁASK JANA PAWŁA II-NARUTOW.

7:30

11:00

14:40

15:51

16:29

20:11

GORCZYN - dawny POM

7:32

11:03

14:43

15:54

16:34

20:14

MAURYCA

7:34

11:05

14:45

15:56

16:36

20:16

CZESTKÓW A

7:35

11:06

14:46

15:57

16:37

20:17

CZESTKÓW B

7:36

11:07

14:47

15:58

16:38

20:18

CZESTKÓW F

7:38

11:09

14:49

15:59

16:40

20:20

WOLA BUCZKOWSKA

7:40

11:11

14:51

16:01

16:42

20:22

WYGWIZDÓW

7:42

11:13

14:53

16:03

16:44

20:24

BUCZEK

7:43

11:14

14:54

16:04

16:45

20:25

BACHORZYN

7:45

11:16

14:56

16:06

16:47

20:27

ZELÓW-HERBERTÓW

7:50

11:20

15:00

16:10

16:51

20:31

ZELÓW KOŚCIUSZKI 81/88

7:52

11:22

15:02

16:12

16:53

20:33

ZELÓW KOŚCIUSZKI 50/51

7:54

11:24

15:04

16:14

16:55

20:35

ZELÓW PL. DĄBROWSK./RYNEK

7:55

11:25

15:05

16:15

16:56

20:36

MAURYCÓW

 

 

 

 

16:58

 

SROMUTKA         17:00  
SOBKI         17:05  
KRZEŚLÓW         17:07  
LUBIEC         17:16  
MAGDALENÓW         17:18  
ZAGADKI SZCZERCÓW         17:20  

SZCZERCÓW PL. św. FLORIANA

 

 

 

 

17:23

 

DZBANKI         17:27  
KORABLEW         17:30  
KRASOWA         17:33  

RUSIEC

 

 

 

 

17:35

 

BEŁCHATÓW PRZEMYSŁOWA           21:15

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Y - kursuje w soboty oprócz świąt

q - nie kursuje 2 V, w piątek po Bożym Ciele 

- Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII.

E - kursuje od poniedziałku do soboty (oprócz świąt)

-Nie kursuje 24 i 31 grudnia

d - Nie kursuje 1.I.,w pierwszy i drugi dzień Świąt

     Wielkanocy oraz w dniach 25 i 26.XII.

F - Kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz świąt

< - nie zatrzymuje się

B - Kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI