Drukuj

BEŁCHATÓW - Bogdanów - WOLA KRZYSZTOPOLSKA - Bogdanów - BEŁCHATÓW

Rozkład tabelowy

 

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII :

TAM - kierunek: Bełchatów - Bogdanów- Piotrków Tryb. (należy czytać od góry tablicy do dołu)

POW - kierunek: Piotrków Tryb. - Bogdanów - Bełchatów (należy czytać od dołu tablicy ku górze)

 

WAŻNY OD 01.10.2017 r.

Trasa linii :

TAM

S

TAM

S

 

POW

S

POW

S

KLESZCZÓW CENTRUM X X   X 15:55
... ... ...   ... ...
KALISKO X X   X 15:37
... ... ...   ... ...
B-TÓW PRZEMYSŁOWA 14:12 15:17   7:45 X
B-TÓW DOLNOŚL.II/BP 14:14 15:20   x X
B-TÓW WOJ.POL./BLOK 201 14:16 15:22   7:41 15:12
B-TÓW WOJ.POL./RYNEK 14:17 15:23   x 15:10
B-TÓW WOJ.POL./RONDO X X   7:37 15:09
B-TÓW CZAPLINIECKA/RONDO 14:19 15:25   7:35 15:07
B-TÓW SZPITAL 14:21 15:28   7:34 15:05
B-TÓW CZAPLINIECKA ZSP 14:22 15:29   7:33 15:04
B-TÓW AL.WŁÓKNIARZY/CPN 14:23 15:31   7:30 15:03
B-TÓW SIENKIEWICZA BZPB 14:26 15:32   7:29 15:02
B-TÓW PL. WOLNOŚCI 14:29

15:34

  7:27 15:00
B-TÓW CZYŻEWSKIEGO/SZKOŁA 14:30 15:35   7:25 14:57
B-TÓW CZYŻEW./MULTIBLOC 14:31 15:36   7:22 14:56
B-TÓW POLITANICE 14:33 15:38   x 14:55
DOBIECIN WIEŚ NŻ 14:35 15:40   7:20 14:55
DOBIECIN PGR 14:36 15:41   7:18 14:53
DOBIECIN KOLONIA 14:37 15:42   7;17 14:52
POSTĘKALICE 14:40 15:40   7:15 14:50
KOLONIA BOGDANÓW 14:44 15:49   7:11 14:47
BOGDANÓW 14:45 15:51   7:09 14:45
BOGDANÓW NŻ X 15:53   7:07 X
KACPRÓW X 15:55   7:05 X
WOLA KRZYSZTOP./WESOŁA X 15:57   7:03 X
WOLA KRZYSZTOPOLSKA X 15:59   7:02 X
WOLA KRZYSZTOPOLSKA UG X 16:00   7:00 X


7 - KURSUJE NIEDZIELE 

C - KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE i ŚWIĘTA

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU, OPRÓCZ ŚWIĄT

E - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY, OPRÓCZ ŚWIĄT

I - KURSUJE W DRUGI DZIEŃ WIELKANOCY

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

a - NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25.XII.

b - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY i 25.XII.

d - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY I DRUGI DNI ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25 i 26.XII.

e - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

m -  NIE KURSUJE 24 i 31.XII.

n - NIE KURSUJE W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 24 i 31 GRUDNIA

q - NIEKURSUJE 2 i 5 STYCZNIA, W PIETEK PO BOŻYM CIELE, 10 LISTOPADA

ź -  NIE KURSUJE 02.V., 20.VI., 16.VIII., i 27.XII.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI