Drukuj

BEŁCHATÓW - Bogdanów - PIOTRKÓW TRYB. - Bogdanów - BEŁCHATÓW

Rozkład tabelowy

 

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII :

TAM - kierunek: Bełchatów - Bogdanów- Piotrków Tryb. (należy czytać od góry tablicy do dołu)

POW - kierunek: Piotrków Tryb. - Bogdanów - Bełchatów (należy czytać od dołu tablicy ku górze)

 

WAŻNY OD 01.10.2015 r.

Trasa linii :

TAM

Deq

TAM

S

TAM

S

TAM

S

 

POW

S

POW

S

KLESZCZÓW CENTRUM X X X X   X 15:55
... ... ... ... ...   ... ...
KALISKO X X X X   X 15:37
... ... ... ... ...   ... ...
B-TÓW PRZEMYSŁOWA 9:40 12:50 14:10 15:15   9:10 X
B-TÓW DOLNOŚL.II/BP 9:45 12:55 14:15 15:20   9:07 X
B-TÓW WOJ.POL./BLOK 201 9:47 12:57 14:17 15:22   9:06 15:12
B-TÓW WOJ.POL./RYNEK 9:48 12:58 14:18 15:23   9:04 15:10
B-TÓW WOJ.POL./RONDO X X X X   9:02 15:09
B-TÓW CZAPLINIECKA/RONDO 9:50 13:00 14:20 15:25   9:00 15:07
B-TÓW SZPITAL 9:53 13:03 14:23 15:28   8:57 15:05
B-TÓW CZAPLINIECKA ZSP 9:54 13:04 14:24 15:29   8:55 15:04
B-TÓW AL.WŁÓKNIARZY/CPN 9:57 13:07 14:26 15:31   8:53 15:03
B-TÓW SIENKIEWICZA BZPB 9:59 13:09 14:27 15:32   8:52 15:02
B-TÓW PL. WOLNOŚCI 10:01 13:11 14:29

15:34

  8:50 15:00
B-TÓW CZYŻEWSKIEGO/SZKOŁA 10:02 13:12 14:30 15:35   8:49 14:57
B-TÓW CZYŻEW./MULTIBLOC 10:03 13:13 14:31 15:36   8:48 14:56
B-TÓW POLITANICE 10:05 13:15 14:33 15:38   8:46 14:55
DOBIECIN WIEŚ NŻ 10:07 13:17 14:35 15:40   8:44 14:55
DOBIECIN PGR 10:08 13:18 14:36 15:41   8:42 14:53
DOBIECIN KOLONIA 10:09 13:19 14:37 15:42   8:40 14:52
POSTĘKALICE 10:12 13:22 14:40 15:40   8:37 14:50
KOLONIA BOGDANÓW 10:16 13:26 14:44 15:49   8:33 14:47
BOGDANÓW 10:18 13:28 14:45 15:51   8:31 14:45
BOGDANÓW NŻ 10:20 13:30 X 15:53   8:29 X
KACPRÓW 10:22 13:32 X 15:55   8:27 X
WOLA KRZYSZTOP./WESOŁA 10:23 13:33 X 15:57   8:25 X
WOLA KRZYSZTOPOLSKA 10:24 13:34 X 15:59   8:24 X
WOLA KRZYSZTOPOLSKA UG 10:26 13:36 X 16:00   8:23 X
WOLA KRZYSZTOPOLSKA Z. NŻ 10:28 13:38 X X   8:21 X
SIOMKI 10:30 13:40 X X   8:19 X
GĄSKI 10:32 13:42 X X   8:17 X
BUJNY NŻ 10:34 13:44 X X   8:15 X
BUJNY 10:36 13:46 X X   8:13 X
P-KÓW ROOSEVELT/GRANICZNA 10:38 13:48 X X   8:11 X
P-KÓW ŻELAZNA/ ROOSEVELTA 10:41 13:51 X X   8:08 X
P-KÓW ARMII KRAJ./DMOWSK/GÓRNA 10:44 13:54 X X   8:05 X
P-KÓW ARMII KRAJ./PIŁSUDSKIEGO 10:45 13:55 X X   X X
P-KÓW ARMII KRAJ./SZKOLNA 10:47 13:57 X X   8:03 X
P-KÓW W.POL./SKWER RAWITY 10:48 13:58 X X   X X
P-KÓW ARMII KRAJ./POLNA X X X X   8:02 X
PIOTRKÓW Dw.PKS/P.O.W. 10:50 14:00 X X   8:00 X

 

7 - KURSUJE NIEDZIELE 

C - KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE i ŚWIĘTA

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU, OPRÓCZ ŚWIĄT

E - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY, OPRÓCZ ŚWIĄT

I - KURSUJE W DRUGI DZIEŃ WIELKANOCY

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

a - NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25.XII.

b - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY i 25.XII.

d - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY I DRUGI DNI ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25 i 26.XII.

e - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

m -  NIE KURSUJE 24 i 31.XII.

n - NIE KURSUJE W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 24 i 31 GRUDNIA

q - NIEKURSUJE 2 i 5 STYCZNIA, W PIETEK PO BOŻYM CIELE, 10 LISTOPADA

ź -  NIE KURSUJE 02.V., 20.VI., 16.VIII., i 27.XII.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI